6. prosince 2010 [daw]

Sněhový Mikuláš s předehrou v indooru

Železná tradice Mikuláš Cupu, která má za sebou již třináct úspěšných ročníků, byla letos málem přetržena. Týden před turnajem zasypala celé Česko sněhová kalamita. Tři dny před turnajem přišel sněhový nášup a aby černých zpráv nebylo dost, den před turnajem vyšla předpověď, která prorokovala další noční sněžení. V tu dobu se na hřišti sice pracovalo, bylo odklizeno několik greenů a zválcováno několik fervejí, ale soutěžní výbor se nakonec rozhodl neriskovat zrušení mikulášského turnaje a zavelel k přesunu do Fomei..
Reakcí: 3, poslední: 8. prosince 2010 v 15:40, Číst - Komentovat
17. listopadu 2010 [STK]

Zimní turnajový kalendář 2010

Jako každý rok, i letos se pro zimní měsíce uchylujeme do azylu, který nám poskytuje Indoor Golf Centrum FOMEI v Hradci Králové - Kuklenách. A jako každý rok, i letos je pro vás od prosince do března připraven kalendář turnajů na FSG simulátorech pro dospělé i mládež..
Reakcí: 0, Komentovat
14. listopadu 2010 [daw]

Co prozradily statistiky za rok 2010?

Zkusili byste uhodnout, kolik se v uplynulém roce odehrálo na Hrádku turnajů a v nich soutěžních kol? Kolik se turnajích objevilo golfistů, z kolika byli klubů a jaký byl hendikep průměrného hráče? Nebo jaký byl nejnižší uhraný výsledek či nejvyšší počet stableford netto bodů? Díky tabulce, kterou podle údajů ze serveru ČGF vytvořil Radek Urban, se dá na všechny tyto otázky odpovědět. A nejen na ně. .
11. října 2010 [daw]

Pohoda Texas má už osm křížků

Krásné babí léto se letos potkalo s Pohodou Martina Černého. A tak nejenže byl turnaj skvělý sám o sobě díky své neopakovatelné atmosféře, ale ještě do toho svítilo příjemné sluníčko a bylo teplo. Podzim na Hrádku hrál všemi barvami, stejně tak jako tekutiny v rozmanitých lahvích, které čekaly na každého hráče v turnaji. Co víc si člověk může přát? .
11. října 2010 [STK]

1x cut na Poháru klubových mistrů

Konopiště bylo i letos dějištěm turnaje, v němž změřili své síly vítězové klubových mistrovství. Po letech, kdy prapor Hradce Králové držely hlavně ženské mistryně, se letos lépe dařilo mužské "reprezentaci". Petr Makovský mladší prošel cutem a obsadil konečné 15. místo. Lucka Bičišťová nebyla v prvním kole tak úspěšná, aby podmínku postupu splnila, a i ona skončila na 15. příčce (v ženské kategorii byl cut nižší kvůli menšímu počtu hráček)..
Reakcí: 2, poslední: 12. října 2010 v 20:13, Číst - Komentovat
3. října 2010 [daw]

Lucka Bičišťová má mistrovský "double"

Novými mistry klubu ve hře na rány se stali Petr Makovský mladší a Lucie Bičišťová. Rozhodlo se o tom v odloženém druhém kole, které se kvůli nepřízni počasí neodehrálo v původním termínu 26. září, ale bylo přesnuto na 2. říjen. Podmínky nebyly ani v tento náhradní termín ideální, ale nakonec se druhé kolo podařilo úspěšně odehrát..
30. září 2010 [STK]

Skončila jamkovka plná překvapení

Jamkové mistrovství klubu letos připomínalo ruskou ruletu. Kdo půjde ze hry, to bylo žhavou otázkou v každém kole. Hned v tom prvním šel ven loňský finalista David Jirků, jehož vyprovodil Renda Baše. Druhé kolo nepřežili tři nasazení hráči, ve třetím kole vypadla nasazená jednička a obhájce titulu Jakub Mojžíš, kterého vyřadil Vláďa Wsól..