11. října 2008 [daw]

Jamkovka je dohrána, jaká byla?

Celoroční jamkové mistrovství klubu skončilo a známe vítěze obou kategorií. Turnaje se zúčastnilo celkem 37 mužů a 13 žen. V průběhu sezóny se na Hrádku odehrálo 46 jamkových zápasů. Některé byly vyrovnané a dramatické, v jiných bylo hned od začátku jasné, kdo zvítězí. Žádnému ale nechyběl sportovní náboj a děkujeme hráčům, že se přihlásili do soutěže v tak hojném počtu..
Reakcí: 0, Komentovat
6. října 2008 [daw]

Podzimní Texas neměl chybu

Fantastické počasí, vynikající atmosféra, hřiště zaplněné do posledního místa. Letošní Texas Scramble Pohoda se – stejně jako všech pět předešlých ročníků turnaje – opět skvěle vydařil. .
29. září 2008 [STK]

Premiéra a hattrick na stupních vítězů

Jedno nové jméno bude vyryto na podstavci putovní trofeje se stříbrným míčem, který dostává mistr klubu ve hře na rány. Zatímco v ženské kategorii zvítězila Kristina Hostáková už potřetí za sebou, v mužích letos „zafoukal čerstvý vítr“ a klubovým šampiónem se stal Petr Dvořák. .
21. září 2008 [STK]

Už brzy budeme znát mistry GCHK

Jamkové mistrovství klubu je těsně před koncem. V mužské i ženské kategorii už zbývá odehrát jen finálový zápas, ve kterém půjde o vše. V uplynulých týdnech jste měli možnost na stránkách GCHK tipovat, kdo do posledních bojů zasáhne – jak to tedy dopadlo?.
16. září 2008 [daw]

Match Play vyhrál Honza Petráček

Víkendový turnaj v jamkové hře Johnie Walker Match Play Open měl tradičního šampióna. Honza Petráček, který zvítězil již v letech 2004 a 2005, letos potřetí získal titul vítěze prvního flajtu. Ve finále si poradil s Vláďou Rybářem, třetí místo obsadil skvěle hrající Miloslav Pánek, který porazil Petra Makovského mladšího..
15. září 2008 [daw]

Dětská Tour Severovýchod 2008 skončila

Další ročník DT Severovýchod je minulostí. V sobotu 13. září proběhl závěrečný turnaj letošní DTSV v Myštěvsi. Vítězové žebříčků ve čtyřech věkových kategoriích si odvezli poháry a je čas se trochu ohlédnout, jak vypadal mládežnický turnajový golf v našem regionu v uplynulé sezóně..
Reakcí: 2, poslední: 18. září 2008 v 12:07, Číst - Komentovat
13. září 2008 [STK]

Otvírejte šampus, jsme v Extralize!

Povedlo se! Hráčky Golf Clubu Hradec Králové Lucie Bičišťová, Karolína Černá, Zuzana Eliášová a Kristina Hostáková porazily v semifinále I.ligy družstvo Golf Clubu Olomouc a postoupily do Extraligy 2009. Hradec Králové tak bude mít poprvé ve své historii zástupce v české nejvyšší golfové soutěži. .
Reakcí: 2, poslední: 15. září 2008 v 11:15, Číst - Komentovat
12. září 2008 [daw]

Nadějný vstup do play-off

Ženské družstvo GCHK bojuje na liberecké Ypsilonce o postup do Extraligy. Po dnešku, kdy se hrály dvě čtyřhry, vedeme nad Olomoucí 2:0 a od postupu do elitní soutěže nás dělí už jen jediná výhra!!! Zítra ráno jsou na programu play-off tři singly, tak držme holkám palce. Stačí úspěch v jednom z nich a příští rok hrajeme Extraligu!.
Rok: 2008   Zobrazená strana: 2   Počet stran: 9
Výběr stran:  1 2 3 4 5 6 7 8 9