Golf Club Hradec Králové
28. března 2011 [daw]

Medailová sklizeň na mistrovství ČR

První vítězství. Honza Stodola (uprostřed) získal doposud na indoorových Mistrovstvích ČR čtyři medaile. Ke dvěma bronzům a jednomu stříbru letos poprvé doplnil zlatou medaili a získal tak titul simulátorového mistra ČR ve věku 15-16 let. (Foto Radovan Němeček)

Indoor Fomei byl letos dějištěm juniorského MČR na simulátorech. Turnaje, který se konal jubilejním desátým rokem, se zúčastnilo 35 hráčů z 12 golfových klubů. Členům našeho Tréninkového centra mládeže se podařilo získat 5 individuálních medailí. V soutěži smíšených družstev žáků jsme skončili na duhé příčce o jednu ránu za vítězným Golf Clubem Kunětická Hora.

Kategorii kadetů vyhrál Honza Stodola díky výsledkům 77 a 75. I medaile za druhé místo patřila našemu hráči, a to Patriku Špalovskému (81, 79). Za skóre 84 a 84 brala bronzovou medaili v kadetkách Anna Starostová. O ránu v celkovém součtu více (80, 89) stačilo v kategorii starších žákyň ke stříbru Evě Němečkové, kterou na stupních vítězů doplnila ještě Lucie Dvořáková (96, 90).
Komentáře: 1, poslední 28. března 2011 v 14:13 | Přidat komentář

Text:

Jméno:

28. března 2011 v 14:13, Drbal
Gratuluji všem medailistům a děkuji všem za účast na MČR.Cením si i výkonů, které byly o postup do 2.kola, dva hráči(ky) skončili na těsném nepostupovém místě.Věřím, že to bude motivace pro dobré výkony v letní sezóně.