1. října 2013 [STK]

Pohár klubů DTSV obhájen!

Pohár klubů DTSV. Společné foto po vyhlášení konečných výsledků Dětské Tour Severovýchod 2013. (Foto Petr Kosina)

Golf Club Hradec Králové vyhrál Pohár klubů Dětské Tour Severovýchod 2013. Našim hráčům se povedlo navázat na loňský úspěch a celkově jsme do svého držení prestižní pohár získali již popáté. Letos se o pohárové prvenství přičinili Christian Horák, Lucie Harcubová, Eva Němečková a Anna Starostová.

Program severovýchodní túry byl v tomto roce opět bohatý. Hrálo se na 16 hřištích a do turnajových klání se zapojilo rekordních 373 mladých hráčů. O to více je týmový úspěch GCHK cenný. Druhé místo v Poháru klubů obsadil Golf Club Na Vrších, třetí skončil Park GC Hradec Králové.

Z hráčů GCHK se mimo čtveřici uvedených se v TOP 10 v jednotlivých kategoriích umístili ještě Justýna Šafaříková, Petr Kosina a Patrik Špalovský. Ohlédnutí za 11. ročníkem Dětské Tour Severovýchod nabízíme ve fotogalerii (autor Petr Kosina).

Komentáře: 1, poslední 2. října 2013 v 10:19 | Přidat komentář

2. října 2013 v 10:19, šafařík
Vítězství je o to cennější protože se ho podařilo obhájit z lońského roku.Poděkování všem co se o vítězsví přičinili i ostatním, kteří do DTSV letos poprvé naskočili a v brzké budoucnosti budou bojovat za klub o tyto vavříny. Jedná se o Aničku Jančaříkovou,Kristána Barvíře,Vincenta Gianquintieri. V neposlední řadě je nutno poděkovat rodičům za výdrž a trpělivost. Za TCM GCHK Mirek Šafařík