17. května 2004 [daw]

Golf Hrádek Cup vyhrál Jan Petráček

V osmém ročníku Golf Hrádek Cupu triumfoval podle očekávání Honza Petráček. Jako jediný ze startovního pole dokázal v obou turnajových kolech hrát po 80 ran (76, 76)..
Reakcí: 0, Komentovat
13. května 2004 [daw]

Hrádek zakládá nové greeny

Na rozšířených plochách hřiště Hrádek u Nechanic v místech bývalého višňového sadu byla zahájena další etapa výstavby tří nových jamek - zakládání greenů. Jako první začalo vznikat jamkoviště budoucí pětky (na obrázku), která povede mimo zámecký park souběžně se stávající sedmou jamkou. Rozlehlý dvoupatrový green tvarovaný do písmene "L" budou chránit dvě pískové překážky..
10. května 2004 [STK]

Odstartovala Regionální dětská Tour 2004

Turnajem na hřišti ve Svratce, kterého se zúčastnilo více než 30 dětí z 11 golfových klubů, byla 8. května zahájena Regionální dětská Tour 2004 oblasti Severovýchod. Na čelních místech výsledkových listin se objevila známá jména z loňského ročníku. .
2. května 2004 [daw]

Miss Čarodějnice 2004 je Lucka Jirků

V pátek 30. dubna se na Hrádku odehrál úvodní nové sezóny. Hráče trápily zejména hrbolaté greeny a z 34 účastníků turnaje zlepšovali hendikep jen tři. V kategorii mužů zvítězil Viktor Ludvík před Vláďou Rybářem a Jardou Kuťákem, mezi ženami vyhrála letos suverénní Zuzka Eliášová, která ozdobil svoji hru třemi berdíky. .
1. května 2004 [STK]

MID-amatéři zahájili v Německu

Turnajem v německém Schwanhofu byla v pátek 30.4. zahájena túra hráčů nad 35 let. Ze zástupců Golf Clubu Hradec Králové se nejlépe dařilo Pavlu Koudelkovi, který uhrál 83 ran a skončil na 19. příčce. .
2. dubna 2004 [mky, daw]

Hřiště Hrádek po zimě opět otevřeno

Od soboty 3. dubna se na hřišti v Hrádku u Nechanic hraje na letní greeny. Driving range bude otevřen podle počasí..
21. března 2004 [STK]

Zuzka Eliášová třetí na mistrovství ČR

O víkendu 20.-21. března pořádala Česká golfová federace v pražském Erpetu republikové mistrovství mládeže a žáků na FSG simulátorech. Poprvé v klubové historii se na stupních vítězů umístil reprezentant Golf Clubu Hradec Králové..
14. března 2004 [daw]

Prvními mistry klubu jsou Martinec a Eliášová

Premiérového mistrovství klubu na FSG simulátorech, které se odehrálo na hřišti The Belfry, se zúčastnilo 23 hráčů. S hřištěm plným vody a hlubokých lesů si nejlépe poradil Jaroslav Kuťák (81 ran), který ovšem nemá v klubu domovské členství, takže titul mistra klubu patří Arnoštu Martincovi (82). .
Rok: 2004   Zobrazená strana: 5   Počet stran: 6
Výběr stran:  1 2 3 4 5 6