31. ledna 2012 [STK]

Martinec vyhrál mistrovství seniorů

Mistr ČR. Při své osmé účasti na indoorovém šampionátu seniorů získal Arnošt Martinec zlatou medaili. Z minulých let má na svém kontě také jedno stříbrné umístění a dvě bronzová. (Foto archiv)

Sbírka mistrovských titulů na simulátorech se rozšiřuje. Ke třem dosavadním zlatým úspěchům členů GCHK se nyní přidal další, a to zásluhou našeho seniorského reprezentanta Arnošta Martince. V libereckém Golfcentru získal Arnošt tento víkend titul indoorového seniorského mistra ČR. Po mnoha letech, kdy mu se pravidelně umisťoval na stříbrných nebo bronzových příčkách, mu trofej šampiónů letos neunikla.

Osmý ročník turnaje přilákal jako vždy silné startovní pole, z něhož prakticky kdokoliv mohl při dobrém výkonu pomýšlet na vítězství. Že se z prvenství bude radovat náš borec, se rozhodovalo až v samotném závěru. Arnošt narozdíl od svých soupeřů ani jednou nezaváhal a ve vypjatých chvílích se vyhnul chybám. Na jeho 73 ran neměl nikdo odpověď, druhý Boris Zakouřil hrál 75 ran, třetí František Foldin pak ještě o úder více.

Z dalších hráčů GCHK se nejlépe umístil Petr Solich na 10. místě s 80 údery, Bohumil Holubec s 81 ranami skončil čtrnáctý a Vláďa Rybář bral po 88 ranách 21. místo. V soutěži týmů obsadil Golf Club Hradec Králové výtečné druhé místo, a o jednu pozici tak vylepšil loňský výsledek.

1. února 2012 v 10:09, Drbal
Velká gratulace Arnoštovi a celému týmu seniorů.Je vidět, že trénink ve Fomei vede k Mistrům ČR.
18. února 2012 v 18:06, tomdaul