11. října 2008 [daw]

Jamkovka je dohrána, jaká byla?

Jamkoví mistři GCHK. Kristina Hostáková a Jan Petráček zvítězili v jamkovém mistrovství Golf Clubu Hradec Králové. (Foto David Jirků)

Celoroční jamkové mistrovství klubu skončilo a známe vítěze obou kategorií. Turnaje se zúčastnilo celkem 37 mužů a 13 žen. V průběhu sezóny se na Hrádku odehrálo 46 jamkových zápasů. Některé byly vyrovnané a dramatické, v jiných bylo hned od začátku jasné, kdo zvítězí. Žádnému ale nechyběl sportovní náboj a děkujeme hráčům, že se přihlásili do soutěže v tak hojném počtu.

Finále mezi muži se rozhodlo až na předposlední jamce, kde se radoval Honza Petráček z výhry 2 & 1 nad Kubou Mojžíšem. Mezi ženami se nebyl průběh závěrečného mače tak dramatický. Kristině Hostákové se podařilo obhájit loňský titul vítězstvím 5 & 4 nad Zuzkou Eliášovou. Poraženými semifinalisty se stali Petr Makovský mladší s Vláďou Rybářem, v ženách pak Lucka Bičišťová a Kája Černá.