18. července 2007 [golf.cz]

První hole-in-one a útok na rekord

Z naplánovaných 11 turnajů Dětské Tour Severovýchod 2007 je už víc než polovina odehraná. Zatím poslední zastávka túry se konala v Mladých Bukách u Trutnova, předtím se hrálo ve Svobodných Hamrech a v Harrachově, kde padl první "houlin" v pětileté historii DTSV. Na svědomí ho má Albert Krištof z Golf Clubu Pardubice, který si tímto způsobem skvěle poradil s jamkou č. 6 dlouhou 136 metrů..
Reakcí: 0, Komentovat
11. července 2007 [STK]

Nejvýše dosáhla Kristina Hostáková

Nejlepší hráči do 16 let se během uplynulého víkendu zúčastnili národního mistrovství jednotlivců na Nové Americe. Poměrně tvrdé hendikepové limity umožnily účast na turnaji pouze čtyřem našim zástupcům, z nichž si nejlépe vedla Kristina Hostáková. V kategorii kadetek obsadila po výkonech 89-85-79 konečné šesté místo. Na medailové umístění Kristině chybělo 9 ran..
Reakcí: 4, poslední: 27. července 2007 v 21:08, Číst - Komentovat
10. července 2007 [STK]

Známe dvojice pro první kolo jamkovky

AKTUALIZOVÁNO 30.7. Jamkové mistrovství GCHK se posouvá do další fáze. Zápasy předkola byly odehrány a soutěžní výbor provedl nalosování hráčů do hlavního pavouka. Nasazeno bylo prvních 16 mužů a první 4 ženy podle hendikepu. K nim byly poté vylosováni soupeři. Termín pro odehrání zápasů je do 31.7.2007..
9. července 2007 [daw]

Double bogey přineslo vítězné vavříny

Málo vídané rozuzlení měl 11. ročník turnaje Golf Hrádek Cup, který se odehrál během svátečních dnů. Po dvou kolech měla dvojice Jana Palatková a Petr Makovský stejné skóre a o šampiónovi se rozhodovalo v rozehrávce náhlou smrtí od jamky č. 1. Nervy obou aktérů byly napjaté jako struny, o čemž svědčí fakt, že Jana vyhrála díky double bogey proti Petrovu triple bogey. .
3. července 2007 [daw]

Pod Ještědem jsme získali "double"

V pondělí 2. července se na Ještědu hrály regionální kvalifikace Mistrovství ČR družstev žáků do 14 let a dorostenců do 18 let. U toho jsme samozřejmě nemohli chybět s cílem postoupit v obou soutěžích do národního finále do Darovanského dvora. A tak se taky stalo - navíc k potěše dětí, trenérů a všech, kteří našemu mládežnickému golfu fandí, postupujeme z prvních míst..
26. června 2007 [daw]

Nová jména na pohárech: Rybář a Bičišťová

Třikrát za sebou zvítězila Karolína Černá v turnajích dvou zámeckých hřišť Hrádku a Myštěvsi. Letos už ale pohár určený pro vítězku Zámecké Tour získala jiná hráčka, a tou se stala Lucka Bičišťová. Ke změně majitele poháru došlo i v kategorii mužů, kde trofej věnovanou do soutěže krajským hejtmanem Pavlem Bradíkem zvedl nad hlavu Vláďa Rybář. .
Reakcí: 1, poslední: 27. června 2007 v 14:36, Číst - Komentovat
25. června 2007 [daw]

Stará garda plula na vítězné vlně

Od čtvrtka do soboty se na golfovém hřišti v Šilheřovicích konalo Mistrovství ČR seniorských družstev. Cílem našich reprezentantů byl průlom do první osmičky, což se nám ve třech předešlých účastech na turnaji nedařilo dosáhnout. Klíčem byl úspěch v kvalifikačním kole, které určovalo nasazení družstev do pavouka. A podařilo se! Z dvaceti tří přihlášených týmů vybojovali hráči Hradce Králové 6. pozici a tím pádem i nasazení do druhé výkonnostní skupiny, která hrála jamkovku o 5.-8. místo..
Reakcí: 5, poslední: 23. července 2007 v 20:07, Číst - Komentovat
18. června 2007 [daw]

Kvalifikaci „šestnáctek“ jsme zvládli

V sobotu se na Hrádku konala regionální kvalifikace Poháru klubů smíšených družstev mládeže do 16 let. Do turnaje se přihlásilo celkem 5 klubů a nás může těšit, že družstvo GCHK zvítězilo na celé čáře a postupuje do finále z prvního místa. Třídenní finálový turnaj se odehraje za účasti osmi nejlepších klubů z celé ČR na Mnichu u Nové Bystřice 31. července..
Rok: 2007   Zobrazená strana: 4   Počet stran: 8
Výběr stran:  1 2 3 4 5 6 7 8