Zahajujeme třetí ročník klubového přeboru ve hře na jamky. Přihlašujte se do 30.4.2009 buď u Vládi Rybáře na e-mailové adrese rybar@kenox.cz případně na tel. čísle 602 100 439 nebo u Davida Jirků na e-mailové adrese jirku@gchk.cz případně na tel. čísle 777 813 771. Těšíme se na hojnou účast!!!.
Reakcí: 0, Komentovat
14. dubna 2009 [daw]

Golfová pomlázka na Hrádku

Velmi impozantní tempo nabralo letošní jaro - prakticky už tu máme vlastně léto. Stejně rychlým tempem se rozjely i turnaje na Hrádku. Sezónu zahájil odemykací turnaj minulou neděli a týden nato na velikonoční pondělí bylo na hřišti opět živo. Za krásného počasí se odehrál Pomlázkový turnaj..
30. března 2009 [daw]

Další bronzová medaile do sbírky

O víkendu 28.-29. března, kdy řada českých hřišť zahajovala provoz, bylo v kalendáři turnajů ČGF naplánování poslední simulátorové mistrovství ČR, a to pro mládež do 16 let. Hrálo se v indooru v Mladé Boleslavi a nejlepší hráči našeho TCM u toho samozřejmě nemohli chybět. Do Boleslavi jich vyjelo celkem sedm a výsledkem je jedna bronzová medaile..
Reakcí: 1, poslední: 30. března 2009 v 10:30, Číst - Komentovat
29. března 2009 [daw]

Hřiště Hrádek bude otevřeno od 4. dubna

Vzhledem k deštivému počasí se otevření hřiště původně plánované na 1. dubna posouvá na sobotu 4. dubna. V neděli 5.4. se bude konat první hendikepový turnaj. V současné době je hřiště ještě příliš podmáčené. Zveme tedy všechny hráče na sobotní zahájení a věříme, že do té doby již bude hřiště způsobilé ke hře. .
23. března 2009 [daw]

Byl to boj do poslední jamky

Jana Palatková obhájila celkové prvenství ve FOMEI Golf Tour 2009. Na posledním turnaji, který se konal tento víkend, sice prohrála s druhým hráčem žebříčku Jardou Kuťákem, ale díky předchozím výsledkům Jana nakonec o tři údery zvítězila. Třetí místo obsadil Arnošt Martinec. V kategorii hráčů s HCP 15-54 s polovičním vyrovnáním zvítězil Petr Lexa neuvěřitelným rozdílem 0.25 rány před druhým Jardou Peštukou. Třetí místo získal Vlasta Kohout..
Reakcí: 2, poslední: 23. března 2009 v 18:33, Číst - Komentovat
23. února 2009 [STK]

Nové tváře mezi klubovými mistry

První klubové mistrovství roku 2009 skončilo. Mistry klubu ve hře na FSG simulátorech se stali Radek Náměstek a Lucka Bičišťová. Hrálo se náročné hřiště Torrey Pines South Course, se kterým se Radek vypořádal s výsledkem 76 úderů, Lucka hrála 78 úderů. Nejlepší brutto výkon předvedl Tomáš Kvasnička junior (73), který ale nemá v GCHK domovské členství, a podle regulí turnaje proto nemohl titul mistra klubu získat..
16. února 2009 [daw]

Družstvo žen veze z Prahy stříbro!

Skvělého úspěchu se podařilo dosáhnout ženskému družstvu GCHK. Na Mistrovství ČR družstev na FSG simulátorech skončily naše hráčky na vynikajícím druhém místě. V dramatickém finále nestačily na Čechii, které podlehly těsně 2:1. Kvalifikaci mistrovství prošli úspěšně i muži, kteří postoupili do play-off ze 7. místa..
Reakcí: 1, poslední: 18. února 2009 v 13:53, Číst - Komentovat