23. června 2008 [STK]

Zámeckou tour vyhráli Eliáš a Stránská

Vítězové zámecké túry. Pavel Eliáš a Nikola Stránská zvítězili v pátém ročníku Královéhradecké zámecké golfové tour. (Foto Vladimír Rybář)

Dva turnaje na dvou hřištích dva dny za sebou – to je Královéhradecká zámecká golfová tour na hřištích Hrádek u Nechanic a Myštěves. Letos se hrála už popáté a putovní poháry pro celkové vítěze si odvážejí Pavel Eliáš a Nikola Stránská.

Kategorie mužů byla po výsledcích na Hrádku hodně napínavá. Nakonec o vítězi rozhodly dva údery. Pavel Eliáš hrál 75-88--163, zatímco druhý Viktor Ludvík 79-86--165. Na třetím místě skončil po výsledcích 88-86--174 Míra Šafařík. V kategorii žen se našla jen jedna hráčka, která si troufla na obě hřiště, a to Nikola Stránská, která se tím pádem stala automaticky vítězkou.