19. září 2005 [STK]

Býma a Černá vyhráli krajský přebor

V Mladých Bukách a na Nové Americe proběhla druhá půle otevřeného mistrovství Královéhradeckého kraje. Do bojů o titul krajského přeborníka zasáhlo 91 hráčů. Oba hlavní favorité na vítězství Svatopluk Býma a Karolína Černá, kteří získali vedení v červnových turnajích na Hrádku a v Myštěvsi, potvrdili bez větších problémů papírové předpoklady a zvítězili..
Reakcí: 0, Komentovat
11. září 2005 [daw]

Mládež se rozloučila v Myštěvsi

Desátým turnajem, který se odehrál v sobotu 10. září v Myštěvsi, skončil třetí ročník Dětské Tour Severovýchod mládeže do 16 let. Nejlepší hráči převzali při slavnostním vyhlášení z rukou prezidenta Golf Clubu Hradec Králové Petra Drbala skleněné poháry a věcné ceny a nastala chvíle pro bilancování. .
5. září 2005 [daw]

V Audi A6 se bude vozit Jan Petráček

Jamkový šampionát na Hrádku přilákal minulý týden řadu kvalitních hráčů. Krom Pavla Koudelky se ve startovním poli objevili např. všichni muži, kteří za náš klub nastoupili v letošním ročníku 1.ligy. Celkem deset hráčů mělo HCP pod 12. Hlavní cenou bylo zapůjčení vozu Audi A6 na vybraný víkend. .
2. září 2005 [daw]

Mistrovství seniorů: Martinec v TOP25

V Karlových Varech proběhlo třídenní mistrovství seniorů (ženy od 50 let, muži od 55 let) ve hře na rány. Turnaje, který měl velice silnou mezinárodní účast, se zúčastnilo celkem 150 hráčů a hráček. Golf Club Hradec Králové zastupovalo trio Arnošt Martinec, Bohumil Holubec a Viktor Ludvík. .
28. srpna 2005 [daw]

Mladí hráči bojovali o Pohár primátora

Více než čtyři desítky dětí (hráčů do 16 let) přijely v sobotu 27. srpna na Primátorský pohár. Tradiční turnaj byl součástí Dětské Tour Severovýchod a pro účely žebříčku mládeže ČGF měl přidělen koeficient 2. Dvojnásobný obhájce trofeje Sváťa Býma usiloval o třetí vítězství v řadě a zisk putovního poháru natrvalo. Ve startovním poli bylo ovšem minimálně pět dalších hráčů, kteří mohli na hlavní cenu v podobě skleněného golfového míče reálně pomýšlet..
22. srpna 2005 [daw]

Dýšina si z Hrádku odvezla postup

Čtvrtfinále 1. golfové ligy družstev mužů, v němž nastoupilo naše mužstvo proti Plzni-Dýšině na hřišti v Hrádku u Nechanic, skončilo vítězstvím hostů poměrem 6:3. Týmu ze západních Čech výrazně pomohli hostující němečtí hráči Dennis Daurer a Markus Lindner, kteří bodovali ve všech svých zápasech..
Reakcí: 5, poslední: 1. září 2005 v 16:39, Číst - Komentovat

Žáci skončili na Malevilu osmí

Memoriál Hanuše Goldscheidera, poslední mistrovská soutěž mládeže, probíhal od 19. srpna na malevilském ranči v Lužických horách. Smíšené družstvo našich žáků do 14 let obsadilo slušnou 8. příčku a tři místa tak vylepšilo loňské umístění..
19. srpna 2005 [STK]

Družstva dorostenců v Poděbradech vyhořela

Mistrovství hráčů do 18 let se naší mládeži nevydařilo. Ani jedno družstvo nedokázalo projít poděbradskou kvalifikací na rány do finálové části hrané na jamky. Chlapeckému týmu scházeli nemocní Sváťa Býma a Pavel Balada, i přesto je 10. místo zklamáním. Na poslední postupové místo naši kluci ztratili plných 41 ran. Děvčata, která po kvalifikaci obsadila poslední 6. místo, potřebovala k postupu zahrát o 27 úderů méně. .
Rok: 2005   Zobrazená strana: 2   Počet stran: 6
Výběr stran:  1 2 3 4 5 6