17. září 2007 [daw]

Dravé mládí tentokrát neuspělo

V posledních letech je takřka pravidlem, že všechny významné soutěže na Hrádku vyhrávají junioři. Zejména v případě Match Play Open jde o železné pravidlo, neboť věkový průměr vítězů posledních šesti ročníků je 19 let. Nebýt loňského vítězství 24letého Jirky Holého, mohlo být toto číslo ještě o něco nižší, protože pět předešlých turnajů vyhráli tehdy -náctiletí Petr Makovský a Honza Petráček. Proti všem papírovým předpokladům se ale karta letos nečekaně obrátila. Šampiónem dvoudenní jamkovky na Hrádku se totiž stal Jarda Kuťák, ačkoliv ho jeho věk už pomalu opravňuje k účasti na seniorské túře..
Reakcí: 3, poslední: 21. září 2007 v 11:15, Číst - Komentovat

DT Severovýchod 2007 odvál vítr

A je to za námi. Poslední z 11 turnajů letošní DTSV byl odehrán v sobotu 15. září na Myštěvsi. Známe všechny vítěze žebříčků v jednotlivých kategoriích i nového držitele Poháru klubů. Můžeme bilancovat, jaká letošní túra byla a zda-li se neztratila v konkurenci desítek dalších juniorských turnajů. .
Reakcí: 0, Komentovat
11. září 2007 [daw]

Na vítěze Match Play čeká BMW 530xd

Hlavní cenou pro šampióna víkendové jamkovky bude zapůjčení vozu renomované značky BMW 530xd Sedan. Společnost Stratos Auto s.r.o. půjčí vítězi Match Play Open tento luxusní automobil na celý víkend, a to s plnou nádrží! Více informací o vozu a samozřejmě spoustu fotek naleznete na stránkách bmwhk.cz..
11. září 2007 [STK]

Play-off nevyšlo ani na druhý pokus

Ženské družstvo GCHK hrálo 7.-8. září semifinále I. ligy o postup do Extraligy. Dějištěm play-off byl liberecký Ypsilon Golf Resort a v cestě nám stál Golfový Klub Líšnice. Na programu semifinále bylo celkem 5 utkání - dvě čtyřhry v pátek a tři singly v sobotu. Úvodní foursomy skončily nerozhodně, takže o všem rozhodly singly. V nich se dařilo více hráčkám Líšnice, a tak brány golfové Extraligy 2008 zůstaly Hradci Králové uzavřené..
4. září 2007 [STK]

Konopiště nám vystavilo stopku

V neděli 2.9. na golfovém hřišti D'Este na Konopišti nastoupilo mužské družstvo GCHK ke čtvrtfinálovému utkání play-off I. ligy proti domácímu výběru. Konopiště bylo před utkáním favoritem a tyto předpoklady se bohužel pro nás naplnily. Po prohře jsme ztratili možnost bojovat o postup do Extraligy a tím pádem jsme obsadili konečné šesté místo v letošním ligovém ročníku..
Reakcí: 2, poslední: 5. září 2007 v 09:33, Číst - Komentovat
4. září 2007 [daw]

Poslední turnaj DTSV se posouvá na 15.9.

Upozornění pro mladé hráče do 18 let, kteří se účastní Dětské Tour Severovýchod 2007. Poslední turnaj v Myštěvsi se o jeden den posouvá z neděle 16. září na sobotu 15. září. Systém turnaje zůstává stejný, tzn. hraje se na brutto stableford. Po skončení turnaje budou vyhlášeni a oceněni nejlepší tři hráči ve všech věkových kategoriích a zároveň bude vyhlášen vítěz Poháru klubů DTSV 2007. Těšíme se na hojnou účast..
30. srpna 2007 [daw]

Demo den SRIXON na Hrádku

V neděli 2. září si nenechte ujít zajímavou akci, která proběhne na golfovém hřišti a driving range v Hrádku. Všem příchozím hráčům budou po celý den k dispozici kompletní pánské i dámské řady golfového vybavení japonských značek SRIXON a XXIO i začátečnických setů britské firmy MASTERS. O řadu pěkných věcných cen se bude hrát také na hendikepovém turnaji..
Reakcí: 2, poslední: 7. září 2007 v 09:08, Číst - Komentovat
27. srpna 2007 [daw]

Překvapivé, ale zasloužené vítězství

Rovná padesátka dětí přijela včera na Hrádek na jubilejní desátý ročník mládežnického turnaje O pohár krajského hejtmana, který byl zároveň součástí Dětské Tour Severovýchod 2007. Hrálo se v pěti věkových a výkonnostních kategoriích, přičemž zvláštní cena – putovní pohár hejtmana – čekala na absolutního vítěze s nejnižším počtem ran. Přestože fronta adeptů na broušený golfový míč zahrnovala 8 hráčů s jednocifernými hendikepy, skleněný pohár nakonec nečekaně skončil v rukou golfisty s hendikepem 13,4..
Reakcí: 1, poslední: 27. srpna 2007 v 09:10, Číst - Komentovat
Rok: 2007   Zobrazená strana: 2   Počet stran: 8
Výběr stran:  1 2 3 4 5 6 7 8