V pátek 10.8.2007 ve 13 hod si na Hrádku v zámecké kapli sv. Anny řekli své ano Lubor Jošt a Tereza Pánková. Lubor Jošt a jeho nynější tchán Miloslav Pánek jsou členové GCHK, a tak svatba neunikla pozornosti klubového výboru. Své ano dané podle zákona tím pádem novomanželé museli ještě doplnit golfovým slibem. Ženich přislíbil, že bude pilně trénovat a zlepšovat hendikep, nevěsta slíbila, že bude manžela pouštět na golf - a to ráda a bez připomínek..
Reakcí: 0, Komentovat
20. srpna 2007 [daw]

Harrachův pohár zůstává na Hrádku

Tradiční srpnový turnaj Zámecký pohár hraběte Harracha přilákal v sobotu 18.8. na Hrádek řadu hráčů, včetně prvoligových reprezentantů GCHK. Nakonec bylo docela překvapením, že na první místo v nejsilnější hendikepové kategorii stačilo jen 28 stableford brutto bodů. O vítězství v turnaji se sehrála rozehrávka mezi trojicí hráčů..
17. srpna 2007 [daw]

Téměř dokonalé déjà vu na Darové

V Darovnanském dvoře včera skončilo třídenní mistrovství mládežnických družstev. Podobně jako před rokem, také letos jsme měli v národním finále zástupce ve všech třech kategoriích. Dorostenci obsadili vloni 7. místo a letos také. Družstvo dorostenek obhajovalo bronzovou příčku, kterou vloni vybojovalo nad Karlovými Vary. A letošní turnaj se vyvinul tak, že na konci naše děvčata čekal zápas o stejný kov se stejným soupeřem..
Reakcí: 1, poslední: 17. srpna 2007 v 11:26, Číst - Komentovat
9. srpna 2007 [STK]

Odpovědi na ligové otázky

I když na to počasí zatím nevypadá, pohled do kalendáře jasně říká, že z golfové sezóny jsou skoro dvě třetiny za námi. Dva týdny po skončení základní části Extraligy a I. ligy se v regionech odehrály i nižší ligové soutěže. Nás samozřejmě zajímá, kdo z druhé ligy postoupil do první a bude s námi soupeřit v ligovém ročníku 2008. A není také od věci se podívat, jak si v lize vedly ostatní kluby z Královéhradeckého kraje..
6. srpna 2007 [STK]

Jamkovka se posunula do další fáze

Dnes startuje dalši kolo mistrovství klubu ve hře na jamky. Dosavadní výsledky zatím nepřinesly velká překvapení a většina nasazených hráčů si dokázala se svými soupeři poradit. O jedinou výjimku se postaral Ondra Vaňátko, který porazil nasazenou desítku Honzu Makovského. Z ženského pavouku vypadla první favoritka Zuzka Eliášová, kterou vyřadila její "golfová sestra" Kája Černá. Termín pro odehrání druhého kola je do 20. srpna..
3. srpna 2007 [daw]

Hradec skončil v Poháru klubů pátý

Včera skončilo na Mnichu národní finále Poháru klubů smíšených družstev mládeže do 16 let. Náš tým ve složení Lucka Bičišťová, Petr Dvořák, Honza Makovský, Radek Šnytr, Honza Stodola a Lukáš Krupička obsadil dělené páté místo, což je po loňském bronzu dorostenek druhé nejlepší umístění GCHK na republikových mistrovstvích mládeže..
Reakcí: 2, poslední: 4. srpna 2007 v 13:36, Číst - Komentovat
29. července 2007 [STK]

Naši senioři jsou opět v reprezentaci ČR

Stejně jako v loňském roce, i letos splnila dvojice našich nejlepších seniorských hráčů Arnošt Martinec a Bohumil Holubec podmínky pro zařazení do národního výběru a zúčastní se 6.-9. srpna evropského seniorského šampionátu v Göteborgu. Martinec obsadil v nominačním žebříčku 5. místo, které mu zajistilo místo v A týmu, zatímco Holubec ve Švédsku nastoupí za B družstvo. .
Reakcí: 1, poslední: 31. července 2007 v 20:18, Číst - Komentovat
24. července 2007 [STK]

První liga družstev zamířila do play-off

O víkendu skončila v Třinci-Ropici základní část 1. ligy družstev mužů a žen. Žádný z našich týmů nebyl ohrožen sestupem, a tak nás zajímalo hlavně rozluštění tajenky, s jakým klubem budeme hrát play-off o postup do Extraligy. Muži nakonec obsadili v tabulce 6. příčku, a tudíž nastoupí do jamkovky proti třetímu Konopišti. Ženy se ze 3. místa postaví druhé Líšnici..
Rok: 2007   Zobrazená strana: 3   Počet stran: 8
Výběr stran:  1 2 3 4 5 6 7 8