Golf Club Hradec Králové
22. dubna 2013 [STK]

Turnaje, turnaje, turnaje

To, na co jsme celou zimu netrpělivě čekali, je konečně tady. Krásné počasí a hraní turnajů. O víkendu 20.-21. dubna byly rozehrány série klubových i mládežnických turnajů. GCHK Tour 2013 se odehrála na hřišti v Bohdanči, U.S. Kids Golf Tour proběhla na Nové Americe. .
Reakcí: 0, Komentovat
21. dubna 2013 [šaf]

Mládeži začala tréninková sezóna

Minulou, na golfové počasí překrásnou neděli se vybraní golfisté z našeho tréninkového centra mládeže zúčastnili golfového kempu s reprezentačním trenérem J.M. Navarrem a jeho asistenty v golfovém resortu Kunětická Hora. Dětem a jejich trenérům byly názorně vysvětleny golfové návyky, se kterými by měly v této sezóně pracovat. .
16. dubna 2013 [STK]

Turnajová sezóna klepe na dveře

Již tuto neděli 21. dubna začíná prvním turnajem GCHK Tour - série devíti turnajů na hřištích v okolí Hradce Králové. Zahájení túry se odehraje na osmnáctce Golf Clubu Pardubice v Lázních Bohdaneč. V dalších měsících pak túra postupně navštíví hřiště Hrádek, Myštěves, Novou Ameriku, Na Vrších a Svobodné Hamry. .
10. dubna 2013 [STK]

Na indoorovém poli je dobojováno

Letošní jaro s příchodem otálelo, a tak se v královéhradeckém Indoor Golf Centru Fomei v březnu hrálo více, než bývá v tento čas obvyklé. Na simulátorových plátnech finišovaly dvě dlouhodobé soutěže - jamkové mistrovství klubu a zimní indoorová túra Fomei Golf Tour 2013. .
25. března 2013 [TCM]

Obhajoba v Erpetu se vydařila

Turnajem Prezident Masters skončila nejrozsáhlejší zimní mládežnická série na simulátorech Dětská Erpet Indoor Golf Tour 2013. Celý seriál měl 17 turnajů, kterými prošlo několik set dětí. Vyvrcholení se odehrálo tuto neděli závěrečným Masters. Turnaj byl vyhrazen medailistům ze všech předchozích turnajů ročníku. .
Reakcí: 1, poslední: 29. března 2013 v 08:36, Číst - Komentovat
26. února 2013 [STK]

Medailová série pokračuje

Ženský tým Golf Clubu Hradec Králové obsadil třetí příčku na mistrovství ČR družstev na FSG simulátorech v pražském Erpetu. Na stupně vítězů se naše hráčky dostaly už čtvrtým rokem po sobě, letos ve složení Jana Kábrtová, Barbora Kábrtová, Zuzana Eliášová a Anna Starostová. Kapitánem bronzového týmu byl Martin Starosta. .
17. února 2013 [STK]

Mistři klubu: Petráček a Starostová

Desáté mistrovství klubu na golfových simulátorech přilákalo do Indoor Golf Centra Fomei třicet soutěžících. O vítězné vavříny se tentokrát odehrály opravdu tuhé boje a v kategorii mužů dokonce musela rozhodnout o novém mistru rozhrávka náhlou smrtí na 19. jamce. Vítězství obhájil Jan Petráček, v kategorii žen se mistryní poprvé ve své kariéře stala Anna Starostová..
14. února 2013 [výbor GCHK]

Informace pro sezónu 2013

Zimní golfová sezóna probíhá díky spolupráci s Indoor Golf Centrem Fomei bez problémů. Členové GCHK mají možnost využít slev a nově také probíhají každý sudý týden ve čtvrtek od 18:30 společné večery s posezením, hrou a tombolou. S blížícím se koncem zimy se ovšem objevují otázky, jak bude vypadat letní sezóna. .
Rok: 2013   Zobrazená strana: 4   Počet stran: 5
Výběr stran:  1 2 3 4 5