30. března 2009 [daw]

Další bronzová medaile do sbírky

Soustředěný na úder. Honza Stodola vybojoval v Mladé Boleslavi bronzovou medaili. (Foto David Jirků)

O víkendu 28.-29. března, kdy řada českých hřišť zahajovala provoz, bylo v kalendáři turnajů ČGF naplánování poslední simulátorové mistrovství ČR, a to pro mládež do 16 let. Hrálo se v indooru v Mladé Boleslavi a nejlepší hráči našeho TCM u toho samozřejmě nemohli chybět. Do Boleslavi jich vyjelo celkem sedm a výsledkem je jedna bronzová medaile.

Dosáhl na ni Honza Stodola v kategorii starších žáků do 14 let. Po výsledcích 81 a 77 ztratil na druhého Petra Baráka z Poděbrad 4 údery. Bronzová medaile ze simulátorového mistrovství je pro Honzu již druhá, před dvěma lety skončil třetí v Liberci. Tak doufejme, že letos rozšíří svoji sbírku i o medailové úspěchy z venkovních šampionátů.

Ostatním našim hráčům se na medaile sice nepovedlo dosáhnout, ale jejich výkony byly potěšitelné. Renda Baše mezi kadety skončil sice až šestý, nicméně 78 a 76 ran bylo skvělým výsledkem. Patrik Špalovský hrál ve druhém kole 82, Aňa Starostová 87. Je vidět, že zimní příprava byla pro naši mládež přínosem. Nyní je dva týdny pauza a poté se již rozebíhají tréninky na Hrádku. Začínáme 15. dubna!
Komentáře: 1, poslední 30. března 2009 v 10:30 | Přidat komentář