30. dubna 2012 [daw]

Texas Scramble čarodějnic podeváté

Nejmladší čarodějnice. Justýnka Šafaříková v kostýmu. (Foto Petr Drbal)

K začátku golfové sezóny patří už devět let turnaj čarodějnic. Letos turnaji obzvláště přálo počasí - o slunné sobotě padaly staleté teplotní rekordy, když se na některých místech v Česku teploty dostaly i přes třicítku. Tak rozpálené čarodějnice ještě Hrádek neviděl.

Dvojice hráčů byly rozdělené do kategorií podle příbuzenské příslušnosti (rodinné a nerodinné dvojice). V příbuzenské kategorii vyhráli Kamil a Lukáš Hůlkovi před manželi Jedličkovými a Mírou Šafaříkem s dcerkou Justýnkou. V nerodinných dvojicích byli nejlepší František Zolman s Josefem Kopeckým, kteří o pouhé dvě netto desetinky přehráli duo Ivo Máder a Richard Urban. Třetí místo získali dva Zdeňkové - Cvik a Košťál.

Závěr turnaje patří tradičně čarodějnicím, které hrají vloženou soutěž na bývalé jamce číslo tři. Ze čtyř hráček postoupily dvě do užšího finále, a to Justýnka Šafaříková a Romana Frkalová. Druhá jmenovaná byla v rozhodující chvíli o ránu šťastnější, nicméně ceny si odnesly hráčky obě.

Děkujeme všem hráčům za účast a těšíme se na další golfová setkání.