Golf Club Hradec Králové
11. srpna 2011

Kristina Hostáková zahrál hole-in-one

Zvláštní cenu za hole-in-one Kristině Hostákové předal prezident České golfové federace Jan Jenčovský při závěrečném slavnostním večeru.

Jestliže se o nějakém amatérském turnaji hovoří jako o vrcholu sezóny, je to vždy Mezinárodní mistrovství ČR ve hře na rány. Na turnaj se kvalifikují jen ti nejlepší hráči a hráčky, kteří ve čtyřech kolech měří síly s hřištěm i silnou konkurencí z okolních evropských zemí. Zahrát na takto sledovaném a prestižním turnaji hole-in-one je vždy mimořádná událost. V roce 2010 se to povedlo Kláře Spilkové, na níž o rok později navázala členka našeho golfového klubu Kristina Hostáková.

Šťastný okamžik přišel ve druhém kole na jamce č. 8. Pro atakování jamky navrtané v zadní části greenu vzala naše klubová mistryně čtyřku hybrida. Ránu trefila ideálně, ale o výsledku se v první chvíli nedozvěděla. "Jamka byla schovaná za vlnou, takže jsme míček neviděli. Když nebyl na greenu, šla jsem se podívat dozadu do bankru," popsala Kristina svůj příchod na green. Míček hovící si v jamce nalezla její spoluhráčka ve flajtu a zároveň i spoluhráčka z ligového týmu GC Hradec Králové Jana Kábrtová.

Po vysílačkách rozhodčích se zpráva o hole-in-one bleskově roznesla po celém hřišti. Zvláštní cenu za tuto skvělou ránu pak při závěrečném vyhlašování Kristině předal prezident České golfové federace Jan Jenčovský.

POSLEDNÍ GALERIE

Mikuláš Golf Cup 2015

Počet obrázků: 18

MAPA SERVERU

Přehledný seznam všech stránek na tomto serveru.

(C) 2002-20015 Golf Club Hradec Králové z.s. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek je určen jen pro osobní využití.
Golf Club Hradec Králové z.s., Rybova 1908/31, 500 09 Hradec Králové | Webmaster: Kosina.eu
Telefon: 493 814 396   Fax: 493 814 394   Mobil: 724 010 418