Golf Club Hradec Králové
 

Hráči měsíce v roce 2010

STK Golf Clubu Hradec Králové vybírá z řad členů každý měsíc jednoho hráče, kterého ocení titulem Hráč měsíce a symbolicky odmění golfovým míčkem s klubovým logem. Hlavním kritériem výběru je výkonnostní posun, dalšími kritérii jsou dosažené úspěchy na významných turnajích či zajímavé individuální výkony (hole-in-one, rekordy hřiště apod.).

Září: Lucie Bičišťová

Vybrat Hráče měsíce nedalo v září tolik práce, jako tomu bývá jindy. Lucka Bičišťová vyhrála téměř vše, co se na Hrádku vyhrát dalo. Odnesla to Zuzka Eliášová, kterou Lucka porazila ve finále jamkového mistrovství i ve finálovém kole mistrovství na rány. A aby toho nebylo málo, vyhrála Lucka také putovní pohár určený pro hráče nebo hráčku s absolutně nejnižším výsledkem na klubovém šampionátu.
 

Srpen: Ondřej Donát

Opožděně, ale přeci. Hráče měsíce vyhlašujeme se zpožděním, za které se omlouváme. Výsledkově velice vydařenou druhou půlku prázdnin za sebou má člen Tréninkového centra mládeže, 13letý Ondřej Donát. Za výrazný výkonnostní posun Ondru oceňujeme titulem Hráč měsíce srpna.
 

Červenec: Lucie Dvořáková

Hráčkou prvního prázdninového měsíce vyhlašujeme 12letou Lucii Dvořákovou, která během několika málo týdnů zatočila se svým hendikepem zcela nevídaným způsobem. Takový sešup možná nečekala ani ona sama. Hednikep 54 získala již v roce 2007, ale od té doby to nešlo dolů až tak rychle. Během dvou a půl let se pozvolna dostávala k HCP 36. Pak stačily dva týdny a vše se jako mávnutím proutku zlomilo.
 

Červen: Lukáš Horálek

Hráči měsíce se obvykle rekrutují z řad našich výkonnostně nejlepších hráčů a hráček, kteří reprezentují klub na celostátních soutěžích mládeže či dospělých. Nikde ale není psáno, že by STK měla vybírat adepty jen z této množiny. A právě červnový titul bychom za mimořádný individuální výsledek chtěli věnovat hráči s dosud relativně vysokým hendikepem - a to Lukáši Horálkovi.
 

Květen: René Baše

Tak studený a mokrý květen dlouho nepamatujeme. Rušily se turnaje, hřiště byla v lepším případě neposekaná, v horším případě pod vodou... Přesto se nalezli tací, jimž se i v těchto podmínkách dařilo, a tak jsme mohli vybrat Hráče měsíce května. Stal se jím teprve 15letý člen Tréninkového centra mládeže GCHK René Baše. Renda stihl v květnu odehrát pět turnajů na pěti hřištích a při třech z nich si zlepšil hendikep.
 

Duben: Pavel Balada

Po zimní pauze opět začínáme s vyhlašováním Hráče měsíce. Počasí v dubnu golfu přálo a urodilo se dost výsledků na to, abychom mohli vyhlásit prvního vítěze již tento měsíc. Gratulujeme tímto Pavlu Baladovi, který během prvních pár týdnů hraní seskočil z hendikepu 6,0 na 4,3. Parádní výkon předvedl zejména na Akademickém mistrovství ČR na Zbraslavi, kde ve finále obešel hřiště s výsledkem 74.
 

MAPA SERVERU

Přehledný seznam všech stránek na tomto serveru.

SLEDOVÁNÍ STRÁNEK

O nových článcích, výsledcích i fotogaleriích vás budeme rádi informovat e-mailem:

Co je to RSS?

(C) 2002-20015 Golf Club Hradec Králové z.s. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek je určen jen pro osobní využití.
Golf Club Hradec Králové z.s., Rybova 1908/31, 500 09 Hradec Králové | Webmaster: Kosina.eu
Telefon: 493 814 396   Fax: 493 814 394   Mobil: 724 010 418