Golf Club Hradec Králové
 

Hráči měsíce v roce 2014

STK Golf Clubu Hradec Králové vybírá z řad členů každý měsíc jednoho hráče, kterého ocení titulem Hráč měsíce a symbolicky odmění golfovým míčkem s klubovým logem. Hlavním kritériem výběru je výkonnostní posun, dalšími kritérii jsou dosažené úspěchy na významných turnajích či zajímavé individuální výkony (hole-in-one, rekordy hřiště apod.).

Říjen: Petr Solich

Mistrovství GCHK na jamky probíhalo v roce 2014 ve skupinách s postupem vítězů do finálového utkání. To se podařilo Vladimíru Rybářovi a Petru Solichovi. Finálové utkání tak hrál žák s učitelem a žákovi se podařilo vyhrát a stát se mistrem klubu v jamkové hře 2014. Petr Solich je i platným hráčem v družstvu seniorů.
 

Září: Tomáš Vajcík

Mistrovství GCHK na rány se v roce 2014 hrálo na hřišti Lázně Bohdaneč. Rekordní účast hráčů a krásné počasí dalo mistrovství mimořádnou atmosféru. Mistry klubu na rány se stali mladí hráči, kteří v silné konkurenci předvedli dobré výkony. V ženách se stala mistryní klubu Zuzana Eliášová (83 ran) a v mužích mistr klubu Tomáš Vajcík 77 ran. Ten se účastnil i Mistrovství ČR mládeže na Kaskádě začátkem července a zde v kategorii kadetů se umístil na 3. místě a získal bronzovou medaili.
 

Srpen: Jan Mach

Druhým rokem pořádal GCHK pro své členy GCHK TOUR. Jan Mach se túry aktivně účastnil a odehrál většinu turnajů. Svými výkony se v turnajích vždy umisťoval na předních místech. Dobrá hra mu přinesla i úspěch v celkovém hodnocení, neboť vyhrál svoji kategorii.
 

Červenec: Miloslav Synek

Družstvo mužů GCHK hraje v roce 2014 soutěž ČGF – 2. ligu. Po administrativní chybě bylo nutno tým doplnit hráčem z řad členů GCHK. Jedním z adeptů byl Miloslav Synek. V červnu si zahrál jedno kolo na Nové Americe a zbavil se začátečnické trémy. Třetí a čtvrté kolo se hrálo v červenci na hřišti Ostravice a zde již Míla nastoupil v základní sestavě týmu a svoji hrou družstvo nezklamal.
 

Červen: Viktor Ludvík

Viktor Ludvík byl zařazen do reprezentace České republiky v družstvu seniorů 2014. Zúčastnil se Mistrovství Evropy družstev seniorů v Portugalsku. Svým výkonem se umístil na 12. místě jako nejlepší Čech a výrazně přispěl k dobrému umístění družstva České republiky.
 

Květen: Justýna Šafaříková

Za měsíc květen tento titul náleží Justýnce Šafaříkové. Justýnka trvale zlepšuje svoji výkonnost a začíná patřit k velkým nadějím českého golfu. V květnu na US Kids ve Skotsku obsadila na této mezinárodní soutěži druhé místo.
 

MAPA SERVERU

Přehledný seznam všech stránek na tomto serveru.

SLEDOVÁNÍ STRÁNEK

O nových článcích, výsledcích i fotogaleriích vás budeme rádi informovat e-mailem:

Co je to RSS?

(C) 2002-20015 Golf Club Hradec Králové z.s. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek je určen jen pro osobní využití.
Golf Club Hradec Králové z.s., Rybova 1908/31, 500 09 Hradec Králové | Webmaster: Kosina.eu
Telefon: 493 814 396   Fax: 493 814 394   Mobil: 724 010 418