Golf Club Hradec Králové
 

Hráči měsíce v roce 2005

STK Golf Clubu Hradec Králové vybírá z řad členů každý měsíc jednoho hráče, kterého ocení titulem Hráč měsíce a symbolicky odmění golfovým míčkem s klubovým logem. Hlavním kritériem výběru je výkonnostní posun, dalšími kritérii jsou dosažené úspěchy na významných turnajích či zajímavé individuální výkony (hole-in-one, rekordy hřiště apod.).

Září: Jan Petráček

Prvnímu podzimnímu měsíci herně dominoval Jan Petráček a vedle získaných turnajových trofejí mu proto patří i titul Hráč měsíce září. Dokonalé načasování formy na závěr sezóny Honzovi vyneslo vítězství na výborně obsazeném jamkovém turnaji Championship Audi Match Play Open, kde si v dramatickém finále na 18. jamce poradil s úřadujícím klubovým mistrem Lukášem Vaňkem.
 

Srpen: Vladimír Wsól

Členů Golf Clubu Hradec Králové, kteří o sobě dali svými výsledky hodně vědět, bylo v srpnu hned několik. Klubová STK tentokrát vybrala a titulem Hráč měsíce srpna ocenila Vladimíra Wsóla, který se, přestože složil zkoušku na Zelenou kartu teprve v letošním roce, v závěru léta dostal už na hendikep 21,3.
 

Červenec: Svatopluk Býma jun.

Abnormálně úspěšnou první polovinu prázdnin prožil Sváťa Býma, který si díky svým úspěchům na mládežnických turnajích zcela zaslouženě vysloužil titul Hráč měsíce července. Křížem krážem projel celou republiku od Ašského výběžku na západě až po moravský Slavkov, od jihočeské Hluboké nad Vltavou až k Mladým Bukům pod Sněžkou.
 

Červen: Radovan Náměstek

Letos v pořadí třetím členem GCHK, jehož klubová sportovně-technická komise ocenila titulem Hráče měsíce, se stal Radovan Náměstek. Z devíti turnajů, které během června absolvoval na Nové Americe, Hrádku a v Myštěvsi, dokázal šestkrát snížit svůj hendikep - v konečném součtu o plných 9 ran!
 

Květen: Pavel Balada

Golfová sezóna se již naplno rozeběhla a hendikepy hráčů se každý den mění, byť ne vždy kýženým směrem dolů. To samozřejmě ke golfu patří, stejně jako zázračná období, kdy "tam padá prostě všechno". Takové období si v květnu užil Pavel Balada. Výkonnostní skok, který absolvoval během jednoho měsíce, se většině golfistů nepovede za celou sezónu.
 

Duben: Jan Košťál

Stejně jako v loňském roce, i letos bude sportovně technická komise GCHK každý měsíc vyhlašovat a oceňovat hráče, kteří dosáhnou výrazných výkonnostních posunů případně jiných individuálních golfových úspěchů. Symbolickou cenou, kterou každý vyhlášený Hráč měsíce obdrží, je míček s klubovým logem.
 

MAPA SERVERU

Přehledný seznam všech stránek na tomto serveru.

SLEDOVÁNÍ STRÁNEK

O nových článcích, výsledcích i fotogaleriích vás budeme rádi informovat e-mailem:

Co je to RSS?

(C) 2002-20015 Golf Club Hradec Králové z.s. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek je určen jen pro osobní využití.
Golf Club Hradec Králové z.s., Rybova 1908/31, 500 09 Hradec Králové | Webmaster: Kosina.eu
Telefon: 493 814 396   Fax: 493 814 394   Mobil: 724 010 418