Golf Club Hradec Králové
 

Hráči měsíce v roce 2009

STK Golf Clubu Hradec Králové vybírá z řad členů každý měsíc jednoho hráče, kterého ocení titulem Hráč měsíce a symbolicky odmění golfovým míčkem s klubovým logem. Hlavním kritériem výběru je výkonnostní posun, dalšími kritérii jsou dosažené úspěchy na významných turnajích či zajímavé individuální výkony (hole-in-one, rekordy hřiště apod.).

Srpen: Barbora Kábrtová

Přestože mezi členy Golf Clubu Hradec Králové je žen téměř třikrát méně než mužů, v letošních Hráčích měsíce je ženská převaha doslova drtivá. I v srpnu mají největší sportovní úspěchy v našem klubu „na svědomí“ ženy a Hráčkou měsíce vyhlašujeme Barboru Kábrtovou. Bára hraje konstantně dobře celou sezónu, ale srpen ji zastihl v obzvláště dobré formě.
 

Červenec: Eva Němečková

Ženy letos vládnou. Potřetí za sebou putuje titul Hráče měsíce do jejich řad, tentokrát do rukou členky Tréninkového centra mládeže Evy Němečkové. Eva odehrála v červenci deset turnajových kol a snížila svůj HCP na 15,1. Kdo z nás ve dvanácti letech tak pěkný hendikep měl?
 

Červen: Kristina Hostáková

Červen byl měsícem jamkovky. Hrál se nejenom klubový šampionát na Hrádku, ale také národní mistrovství, kde se vůbec poprvé povedlo hráčce z našeho klubu projít kvalifikací na rány a postoupit do hlavní soutěže. Za tento vskutku historický úspěch přidělila STK titul hráčky měsíce června Kristině Hostákové.
 

Květen: Helena Machová

Dosud jen jedné ženě se v posledních šesti letech povedlo získat ocenění Hráčky měsíce, aniž by byla členkou Tréninkového centra mládeže GCHK. Jsme proto velmi rádi, že nyní můžeme vyhlásit druhou. Hráčkou měsíce se stává Helena Machová, která květen zahájila s HCP 35,7 a nyní se může pochlubit hendikepem 24,7. Tímto zlepšením se Helena posunula na 3. příčku v klubovém žebříčku Skokan roku.
 

Duben: Martin Beránek st.

Jaro letos přišlo mimořádně rychle a praktický celý duben se už hrály turnaje. Díky tomu můžeme vyhlásit Hráče měsíce, protože bylo opravdu z čeho vybírat. Volba tentokrát padla na Martina Beránka staršího, který sice s golfem začal teprve nedávno, ale o to rychleji jde herně nahoru. Za jeden měsíc ukrojil ze svého HCP téměř 12 ran.
 

MAPA SERVERU

Přehledný seznam všech stránek na tomto serveru.

SLEDOVÁNÍ STRÁNEK

O nových článcích, výsledcích i fotogaleriích vás budeme rádi informovat e-mailem:

Co je to RSS?

(C) 2002-20015 Golf Club Hradec Králové z.s. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek je určen jen pro osobní využití.
Golf Club Hradec Králové z.s., Rybova 1908/31, 500 09 Hradec Králové | Webmaster: Kosina.eu
Telefon: 493 814 396   Fax: 493 814 394   Mobil: 724 010 418