Golf Club Hradec Králové
 

Hráči měsíce v roce 2004

STK Golf Clubu Hradec Králové vybírá z řad členů každý měsíc jednoho hráče, kterého ocení titulem Hráč měsíce a symbolicky odmění golfovým míčkem s klubovým logem. Hlavním kritériem výběru je výkonnostní posun, dalšími kritérii jsou dosažené úspěchy na významných turnajích či zajímavé individuální výkony (hole-in-one, rekordy hřiště apod.).

Říjen: Pavel Balada

Po několika měsících, kdy byli hráči měsíce vyhlašováni spíše golfisté s nižšími hendikepy, putuje ocenění za dosažené úspěchy do rukou hráče stojícího teprve "na začátku kariéry". Velmi vydařené babí léto prožil člen mládežnického oddílu Pavel Balada. Na konci září se mu podařilo uhrát HCP 36 a v říjnu začal čerstvě nabytý hendikep kvapně snižovat.
 

Září: Lukáš Vaněk

Potřetí v řadě dokázal Lukáš Vaněk porazit nejlepší hráče našeho klubu a získat titul mistra Golf Clubu Hradec Králové. Letošní klubový šampionát byl zřejmě nejvyrovanějším v historii, protože o titul se přetahovala čtveřice hráčů a rozhodlo se až v samotném závěru druhého dne. Ze všech adeptů na vítězství prokázal nejpevnější nervy právě Vaněk.
 

Srpen: Karolína Černá

Ocenění klubové sportovně technické komise za nejvýraznější golfové úspěchy v průběhu uplynulého měsíce putuje poprvé do ženských rukou. Závěr prázdnin se náramně vydařil Karolíně Černé. Členka mládežnického oddílu GCHK utvořila na turnaji O zámecký pohár hraběte Harracha ženský rekord hřiště v Hrádku u Nechanic (68 ran).
 

Červenec: Petr Dvořák

Vybrat hráče, který o sobě dal v červenci výsledkově nejvíce vědět, bylo tentokrát velmi obtížné. Vhodných kandidátů se objevilo podstatně více, než v předcházejících měsících. Před tahouny reprezentačních týmů v I. a II. lize družstev Lukášem Vaňkem a Karolínou Černou nakonec dostal přednost člen mládežnické reprezentace Petr Dvořák.
 

Červen: Jan Petráček

Sportovně technická komise se rozhodla ocenit červnové výkony klubového reprezentanta Honzy Petráčka. Jeho učebnicový golfový švih slavil úspěch v prvních dvou kolech Otevřeného mistrovství Královéhradeckého kraje v Hrádku u Nechanic (73) a v Myštěvsi (77), kde útočil na rekord hřiště. Oba turnaje Petráček vyhrál a průběžnou klasifikaci krajského mistrovství vede s přesvědčivým náskokem devíti úderů.
 

Květen: Jan Makovský

Za velký výkonnostní posun v uplynulém měsíci se klubová sportovně technická komise rozhodla ocenit člena mládežnického oddílu Honzu Makovského. Během května Honza odehrál sice jen tři turnajová kola, ale pokaždé se mu podařilo snížit hendikep, celkem o necelé čtyři rány na současných 25,1.
 

Duben: Tomáš Kvasnička jun.

Sportovně technická komise Golf Clubu Hradec Králové se rozhodla každý měsíc vyhlásit a ocenit hráče, který v něm dosáhl nejvýraznějších úspěchů. První titul Hráč měsíce v roce 2004 náleží Tomáši Kvasničkovi mladšímu. Tomáš během dubna dokázal na třech turnajích v řadě (na Nové Americe a ve Svobodných Hamrech) snížit hendikep celkem o 4,8 rány.
 

MAPA SERVERU

Přehledný seznam všech stránek na tomto serveru.

SLEDOVÁNÍ STRÁNEK

O nových článcích, výsledcích i fotogaleriích vás budeme rádi informovat e-mailem:

Co je to RSS?

(C) 2002-20015 Golf Club Hradec Králové z.s. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek je určen jen pro osobní využití.
Golf Club Hradec Králové z.s., Rybova 1908/31, 500 09 Hradec Králové | Webmaster: Kosina.eu
Telefon: 493 814 396   Fax: 493 814 394   Mobil: 724 010 418