Golf Club Hradec Králové
 

Hráči měsíce v roce 2007

STK Golf Clubu Hradec Králové vybírá z řad členů každý měsíc jednoho hráče, kterého ocení titulem Hráč měsíce a symbolicky odmění golfovým míčkem s klubovým logem. Hlavním kritériem výběru je výkonnostní posun, dalšími kritérii jsou dosažené úspěchy na významných turnajích či zajímavé individuální výkony (hole-in-one, rekordy hřiště apod.).

Srpen: Karolína Černá

Srpen byl měsíc velkého comebacku Karolíny Černé. Po nepříliš povedené první půlce letošní sezóny přivedla Kája svůj švih do stavu, kterým během jednoho měsíce seskočila z hendikepu 9.7 na 7.1. Ale nejde jen o hru čísel, důležité bylo, že se Karolína opět začala prosazovat na turnajích jednotlivců i v soutěžích družstev.
 

Červenec: Ondřej Vaňátko

Z loňské sezóny, v níž byl vyhlášen Skokanem roku, si Ondra Vaňátko přinesl hendikep 22,2. Najít recept na další výrazné snižování se mu pár měsíců nedařilo, ale v červenci to přišlo. Kvalitním výkonem 79 ran ve druhém kole turnaje Golf Hrádek Cup se dostal hluboko pod 20 a další zlepšování na sebe nedalo dlouho čekat.
 

Červen: Vladimír Rybář

Červnový hráč měsíce si titul „Hráč“ opravdu zaslouží, protože během měsíce hrál 16 turnajů. To je každý druhý den golfu. Jak přitom ještě stíhá vést na Hrádku golfovou školu, trénovat děti a organizovat klubovou jamkovku, to je malou záhadou. Nicméně v červnu se Vláďa Rybář dokázal po třech sezónách s HCP 11-12 propracovat poprvé na single.
 

Květen: Tomáš Kvasnička jun.

Měsíc utekl jako voda, a tak přišel čas vyhlásit Hráče měsíce května. Volba klubové sportovně-technické komise opět padla na člena Tréninkového centra mládeže. Tomáš Kvasnička junior letos - prakticky po dvou letech "ťukání na bránu" - konečně prolomil hranici jednomístného hendikepu a na konci května se propracoval až k číslu 7,8.
 

Duben: Svatopluk Býma jun.

Klubová soutěž o titul Hráč měsíce vstupuje již do čtvrtého ročníku. Na úvod nové sezóny se urodilo hodně zajímavých výsledků a bylo z čeho vybírat. Málo vídané výkony předváděl Sváťa Býma junior, který se po pečlivé zimní přípravě rozehrál parádní sérií v „červených číslech“, nebo chcete-li v „mrazáku“ či v „mínusu“ – zkrátka pod parem hřiště.
 

MAPA SERVERU

Přehledný seznam všech stránek na tomto serveru.

SLEDOVÁNÍ STRÁNEK

O nových článcích, výsledcích i fotogaleriích vás budeme rádi informovat e-mailem:

Co je to RSS?

(C) 2002-20015 Golf Club Hradec Králové z.s. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek je určen jen pro osobní využití.
Golf Club Hradec Králové z.s., Rybova 1908/31, 500 09 Hradec Králové | Webmaster: Kosina.eu
Telefon: 493 814 396   Fax: 493 814 394   Mobil: 724 010 418