Golf Club Hradec Králové
 

Hráči měsíce v roce 2006

STK Golf Clubu Hradec Králové vybírá z řad členů každý měsíc jednoho hráče, kterého ocení titulem Hráč měsíce a symbolicky odmění golfovým míčkem s klubovým logem. Hlavním kritériem výběru je výkonnostní posun, dalšími kritérii jsou dosažené úspěchy na významných turnajích či zajímavé individuální výkony (hole-in-one, rekordy hřiště apod.).

Říjen: Arnošt Martinec

Uznání za říjnové sportovní výsledky společně se symbolickou věcnou cenou putuje ke hráči, který se může pochlubit vůbec prvním oceněním Hráč měsíce v klubové historii. V listopadu 2003 se jím stal Arnošt Martinec, který tehdy poprvé prolomil hranici hendikepu 9. Letos v říjnu se Arnošt dokázal dostat pod hendikep 6.
 

Září: Svatopluk Býma jun.

Podruhé v tomto roce se hráčem měsíce stal Sváťa Býma mladší, který na září dokonale naladil formu a hrál skutečně vynikající golf. Na mistrovství klubu ve hře na rány vyrovnal výsledkem 6 ran nad par rekord turnaje a v ostré klubové konkurenci zvítězil o plných dvanáct úderů. Vše rozhodl prakticky už v prvním kole, kdy zahrál 67 ran.
 

Srpen: Kristina Hostáková

Další měsíc je za námi, a tak STK opět vybírala Hráče měsíce. Srpnová volba padla na Kristinu Hostákovou, zejména díky její kvalitní hře na Mistrovství ČR družstev dorostenek do 18 let v Darovanském dvoře. V kvalifikaci na rány Kristina uhrála z našich hráček nejlepší výsledek a v jamkové fázi mistrovství dvakrát bodovala ve dvojici s Luckou Bičišťovou.
 

Červenec: Lucie Bičišťová

Tradiční cena v podobě golfového míčku s klubovým logem pro hráče měsíce putuje letos už podruhé do ženských rukou. Tentokrát se v nejlepším světle předvedla členka Tréninkového centra mládeže GCHK 15letá Lucie Bičišťová, jejíž výrazný červencový posun ve výkonnosti a dosažené úspěchy na turnajích jednotlivců i družstev nemohl u klubové STK zůstat bez patřičné odezvy.
 

Červen: Svatopluk Býma jun.

Poslední školní měsíc zastihl ve výtečné formě Sváťu Býmu juniora a za dosažené úspěchy mu patří titul Hráč měsíce června. Nejlepší chvíle Sváťa prožíval na turnajích v Karlových Varech. Začátkem června nejprve absolvoval PRO-AM, kde s výborným výsledkem 74 ran získal skalp deseti profíků. V druhé půli měsíce se do Varů vrátil na Mistrovství republiky ve hře na jamky a poměřil své síly s českou špičkou.
 

Květen: Marcela Jirková

Tajenka, kdo získá první letošní titul Hráč měsíce, je prozrazena. Jelikož se v dubnu ještě příliš nehrálo, hodnotila klubová STK až květnové výsledky, podle nichž nakonec vybrala a ocenila Marcelu Jirkovou. Díky zlepšení hendikepu o 6,2 rány se tato hráčka zároveň zařadila i do širší nominace na oblastní dvojkolo II. ligy družstev žen, které proběhne v druhé půli července v Ropicích u Třince.
 

MAPA SERVERU

Přehledný seznam všech stránek na tomto serveru.

SLEDOVÁNÍ STRÁNEK

O nových článcích, výsledcích i fotogaleriích vás budeme rádi informovat e-mailem:

Co je to RSS?

(C) 2002-20015 Golf Club Hradec Králové z.s. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek je určen jen pro osobní využití.
Golf Club Hradec Králové z.s., Rybova 1908/31, 500 09 Hradec Králové | Webmaster: Kosina.eu
Telefon: 493 814 396   Fax: 493 814 394   Mobil: 724 010 418