Golf Club Hradec Králové
 

Hráč měsíce července 2006: Lucie Bičišťová

Tradiční cena v podobě golfového míčku s klubovým logem pro hráče měsíce putuje letos už podruhé do ženských rukou. Tentokrát se v nejlepším světle předvedla členka Tréninkového centra mládeže GCHK 15letá Lucie Bičišťová, jejíž výrazný červencový posun ve výkonnosti a dosažené úspěchy na turnajích jednotlivců i družstev nemohl u klubové STK zůstat bez patřičné odezvy.

Zatímco úvodní měsíce golfové sezóny mladé hráčce příliš nevycházely, v červenci se všechno zlomilo a Lucka zúročila poctivou přípravu na trénincích i nemalou podporu ze strany rodičů. Během prvního měsíce prázdnin objela řadu turnajů mládeže v regionech Severovýchod, Střed, Západ i Jih, kde se jí dokonce podařilo zvítězit na turnaji kategorie major. V žebříčku Dětské Tour Severovýchod 2006 se Lucka posunula v kadetské kategorii ze šestého na druhé místo a v celonárodním žebříčku mládeže je mezi kadetkami momentálně na pěkné deváté příčce.

Nejlepší výkon Lucka předvedla na turnaji druhé ligy družstev žen v Ropici, kde ve druhém kole nastřílela z modrých odpališť 82 ran. Červenec začínala s hendikepem 15,3 a pokud s přimhouřením oka započítáme i výsledek z prvního srpnového dne na hendikepce v Hamrech, zastavila se těsně pod hranicí single HCP na hodnotě 10,3. Suma sumárum parádní zlepšení o plných pět ran.

MAPA SERVERU

Přehledný seznam všech stránek na tomto serveru.

(C) 2002-20015 Golf Club Hradec Králové z.s. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek je určen jen pro osobní využití.
Golf Club Hradec Králové z.s., Rybova 1908/31, 500 09 Hradec Králové | Webmaster: Kosina.eu
Telefon: 493 814 396   Fax: 493 814 394   Mobil: 724 010 418