Golf Club Hradec Králové
 

Hráči měsíce v roce 2008

STK Golf Clubu Hradec Králové vybírá z řad členů každý měsíc jednoho hráče, kterého ocení titulem Hráč měsíce a symbolicky odmění golfovým míčkem s klubovým logem. Hlavním kritériem výběru je výkonnostní posun, dalšími kritérii jsou dosažené úspěchy na významných turnajích či zajímavé individuální výkony (hole-in-one, rekordy hřiště apod.).

Září: Kristina Hostáková

Málokdy se někomu během jednoho měsíce povede posbírat tolik úspěchů, jako se tomu stalo v září v případě Kristiny Hostákové. Na začátku září Kristina zvítězila na amatérském mistrovství Maďarska. Třebaže o tomto mezinárodním úspěchu referovala ČTK a zprávu vyšla v celé řadě médií (nejen českých), na serveru ČGF ani zmínka...
 

Srpen: Jan Stodola

Ve dvanácti letech se Honza Stodola stal zatím nejmladším Hráčem měsíce. V srpnu zlepšil svůj hendikep ze 17,2 na 14,4. Byl nejlepším hráčem žákovského družstva GCHK na Memoriálu Hanuše Goldscheidera v Darové a celkem nečekaně vyhrál i Pohár hejtmana v silné konkurenci Dětské Tour Severovýchod na Hrádku.
 

Červenec: Jakub Mojžíš a Kristina Hostáková

Poprvé jsme nedokázali vybrat jednoho vítěze, a tak červencový titul Hráč měsíce udělíme dvěma členům klubu najednou. Jsou jimi Jakub Mojžíš a Kristina Hostáková, kteří v uplynulém měsíci nejen výrazně zlepšovali vlastní hendikepy, ale svými výkony hodně pomohli GCHK v soutěžích družstev dospělých i mládeže.
 

Červen: Viktor Ludvík

Anketě Hráč měsíce většinou vládnou junioři, kteří mají nejlepší předpoklady pro zlepšování výkonnosti a podávání kvalitních výkonů na turnajích. Nicméně nejen mládí má zelenou, a tak Hráčem měsíce června tentokrát vyhlašujeme Viktora Ludvíka, kapitána seniorské reprezentace Golf Clubu Hradec Králové.
 

Květen: Lucie Bičišťová

Po čtyři roky jsme vyhlašovali Hráče měsice a hodláme v této tradici pokračovat i nadále. První letošní titul putuje do rukou Lucky Bičišťové, která vstoupila do turnajové sezóny 2008 ve výborném stylu. V květnu odehrála 7 soutěžních kol na čtyřech hřištích a podařilo se jí snížit hendikep ze 7.8 na 5.2, což je nejnižší HCP, kterého kdy hráčka našeho klubu dosáhla.
 

MAPA SERVERU

Přehledný seznam všech stránek na tomto serveru.

SLEDOVÁNÍ STRÁNEK

O nových článcích, výsledcích i fotogaleriích vás budeme rádi informovat e-mailem:

Co je to RSS?

(C) 2002-20015 Golf Club Hradec Králové z.s. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek je určen jen pro osobní využití.
Golf Club Hradec Králové z.s., Rybova 1908/31, 500 09 Hradec Králové | Webmaster: Kosina.eu
Telefon: 493 814 396   Fax: 493 814 394   Mobil: 724 010 418