Golf Club Hradec Králové


GOLF CLUB HRADEC KRÁLOVÉ

Golf Club Hradec Králové z.s. je spolek registrovaný Krajským soudem v Hradci Králové, původně založený jako občanské sdružení v roce 1995. Organizačně spadáme pod Českou golfovou federaci. Svým členům umožňuje registraci statutu amatérského hráče golfu a s ní související evidenci hráčského hendikepu, bez něhož nelze hrát soutěžní golf.

Další důležitou činností GCHK je trénování mládežnického oddílu (děti ve věku 6 až 18 let). Výchovu golfových talentů v oficiálním Tréninkovém centru mládeže organizačně zajišťuje sedmičlenný tým profesionálních trenérů a cvičitelů. Naši nejlepší mladí hráči se pravidelně účastní mistrovských soutěží ve všech věkových kategoriích a v republikovém měřítku patří do širší špičky.

Klub zajišťuje také golfovou školu pro dospělé hráče. O tom, že golf není nenáročným cvrkáním do míčku se každý začátečník přesvědčí v okamžiku, kdy na cvičné louce uchopí hůl. Samotný švih vyžaduje precizní koordinaci všech částí těla hlavou počínaje a patami konče. Jak říká jeden ze zákonů "golfového Murphyho" Thomase Mulligana: Při odpalu nikdy nemysli na víc jak 300 věcí najednou.

Výbor GCHK pracuje v tomto složení: Ing. Petr Drbal (prezident), Bohumír Šafařík (TCM, děti a mládež), Ing. Vladimír Rybář (STK), Jiří Stránský (hospodář), Zdeněk Košťál (člen výboru) a Lutz Kleiner (nezávislý revizor).

PROČ VSTOUPIT?

Ptáte se na důvody, proč se stát členem právě našeho golfového klubu?

KDE NÁS NAJDETE

Kliknutím na odkaz zobrazíte mapu s označením sídla našeho golfového klubu (UKS - Účetní kancelář Stránský).

MAPA SERVERU

Přehledný seznam všech stránek na tomto serveru.

(C) 2002-20015 Golf Club Hradec Králové z.s. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek je určen jen pro osobní využití.
Golf Club Hradec Králové z.s., Rybova 1908/31, 500 09 Hradec Králové | Webmaster: Kosina.eu
Telefon: 493 814 396   Fax: 493 814 394   Mobil: 724 010 418