GOLFOVÁ LIGA ČGF

11. června 2012 [STK]

První liga je na dohled

Uplynulý víkend se odehrál ve znamení ligových turnajů. V jeden termín se hrály všechny soutěže klubových družstev, Extraligou počínaje a 4. ligou konče. Hradec Králové reprezentoval tým žen v Extralize na Čeladné a mužů ve 2. lize na Nové Americe. Průběžné výsledky naznačují, že by se v příští sezóně oba dva naše výběry mohly potkat v 1. lize. U mužů by to bylo podmíněno setrváním na aktuální druhé příčce tabulky zaručující postup výše, u žen je pravděpodobnost sestupu o úroveň níže bohužel téměř jistotou.
Reakcí: 0, Komentovat
5. září 2011 [daw]

Vítej Extraligo!

AKTUALIZOVÁNO. V roce 2012 bude v ženské Extralize hrát opět tým Hradce Králové. Náše hráčky dokázaly ze šestého místa tabulky poskočit nahoru a ukořistit jedno ze dvou postupových míst. V jamkovém play-off nejprve porazily třetí tým základní části liberecký Ypsilon a v přímém souboji o postup pak hráčky Hradce Králové doslova převálcovaly vítězky základní části Golf Club Konopiště.
Reakcí: 3, poslední: 1. října 2011 v 17:02, Číst - Komentovat
25. července 2011 [STK]

Zklamání. Muži zůstávají ve 2. lize.

Třetí a čtvrté kolo druhé ligy odpovědělo na otázku, které dva kluby postoupí z regionu Východ ČR do celostátní 1. ligy. Golf Club Hradec Králové byl na Nové Americe jedním z horkých adeptů na postup, ale nezvládl závěrečné kolo. V momentě, kdy bylo třeba učinit rozhodující krok k úspěchu, přišlo zaváhání. Z postupu se nakonec radují Semily a Svratka, Hradec Králové obsadil konečné 4. místo.
19. července 2011 [STK]

Play-off 1. ligy začne na Ypsilonce

Po čtyřech kolech skončila základní část 1. ligy družstev žen. Hrálo se v Cihelnách a naše hráčky bojovaly o co nejvyšší umístění, které znamená výhodnější pozici do Play-off. Přestože podaly v Cihelnách o třídu lepší výkon, než v předešlém dvoukole na Ostravici, na výraznější vylepšení průběžného sedmého místa to nestačilo.
14. června 2011 [daw]

LIGA: Na dostřel od postupu

Druhý víkend v červnu tradičně patří ligovým soutěžím. Ženský tým hrál první ligu na Ostravici, muži bojovali ve druhé lize v Olomouci. Obě soutěže byly neskutečně vyrovnané a obě naše družstva obsadila příčky, které jsou na dostřel od vedoucích klubů.
12. září 2010 [STK]

Karlštejn byl nad naše síly

Rozhodující zápas o postup do Extraligy nám nevyšel. Hráčky Karlštejna potvrdily roli favoritek, které z první příčky v základní části první ligy postoupily skrze play-off do Extraligy 2011. Náš tým tím pádem zůstává pro příští rok v prvoligové soutěži, kde letos obsadil konečnou čtvrtou příčku.
Zobrazená strana: 2   Počet stran: 8   Výběr:  1 2 3 4 5 6 7 8