4. září 2012 [šaf]

U.S. Kids Golf Tour dobojováno!

Talent. Justýnka Šafaříková letos vyhrála osm turnajů U.S. Kids Golf Tour. Hradci Králové roste další golfový talent.

Třídenním finálovým turnajem vrcholila v závěru minulého týdne U.S. Kids Golf Tour ve Mstěticích. Golf Club Hradec Králové reprezentovaly Justýna Šafaříková v kategorii dívek do 7 let a Lucie Harcubová v kategorii dívek 11-12 let. Obě byly mimořádně úspěšné a probojovaly se na stupně vítězů.

Po šesti vítězstvích v základní části turnajové šňůry a vítězství v semifinále na Dýšině šla Justýnka Šafaříková do finále jako jasná favoritka. Nezklamala a zvítězila jak ve finálovém turnaji, tak i v celkovém hodnocení. Vybojovala tak nominační certifikáty pro European Championship i na World Championship 2013.

Tyto certifikáty získala i Lucka Harcubová, přestože nemohla absolvovat celý seriál turnajů U.S.Kids. Lucka hrála a hraje Národní golfovou tour mládeže, je oporou našeho TCM v soutěžích družstev a pravidelně jezdí i po turnajích Dětské Tour Severovýchod. Ve věku 11 let už je to zkušená a ostřílená hráčka s mnoha medailovými úspěchy v národní konkurenci. Velice dobře si vedla i ve finále U.S. Kids Golf Tour, kde se umístila na krásném třetím místě. Zejména její výkon prvního dne 79 ran v dešti byl úctyhodný.

Oběma dívkám patří velký dík za výbornou reprezentaci našeho klubu.
Komentáře: 3, poslední 5. září 2012 v 07:43 | Přidat komentář

4. září 2012 v 23:01, Drbal
Posílám velkou gratulaci Justýně i Lucce a zároveň poděkování za výbornou reprezentaci klubu
5. září 2012 v 07:27, Martin Černý