Golf Club Hradec Králové
20. března 2005 [daw]

Úspěchy na simulátorových mistrovstvích ČR

Nejlepší hráčky mistrovství ČR ve hře na FSG simulátorech v kategorii kadetek, zleva Karolína Černá, Emilka Curry-Bartoňová a Zuzka Eliášová. (Foto Ivan Paggio)

Dvě reprezentační kvarteta – juniorské a seniorské - nastoupila během uplynulého víkendu na národních mistrovstvích ve hře na FSG simulátorech. V pražských indoorech se utkalo 58 dětí v sedmi kategoriích. Mezi kadetkami získala cenné druhé místo Karolína Černá a bronzovou medaili (stejně jako vloni) přivezla také Zuzka Eliášová. Sváťa Býma a Tom Kvasnička obsadili v kategorii kadetů 7. a 10. příčku.
Nový indoor Golfcentrum Liberec hostil seniorské mistrovství ČR. Premiérovou účast mezi hráči nad 55 let si odbyl Arnošt Martinec a přestože se do Liberce nesjela příliš velká konkurence, ziskem druhého místa Martinec potvrdil své vysoké letošní ambice. Čtvrté místo vybojoval Bohumil Holubec, před pátým Lubomírem Lichým, prezident GCHK Petr Drbal skončil devátý.