17. září 2007 [daw]

DT Severovýchod 2007 odvál vítr

A je to za námi. Poslední z 11 turnajů letošní DTSV byl odehrán v sobotu 15. září na Myštěvsi. Známe všechny vítěze žebříčků v jednotlivých kategoriích i nového držitele Poháru klubů. Můžeme bilancovat, jaká letošní túra byla a zda-li se neztratila v konkurenci desítek dalších juniorských turnajů.
Reakcí: 0, Komentovat
4. září 2007 [daw]

Poslední turnaj DTSV se posouvá na 15.9.

Upozornění pro mladé hráče do 18 let, kteří se účastní Dětské Tour Severovýchod 2007. Poslední turnaj v Myštěvsi se o jeden den posouvá z neděle 16. září na sobotu 15. září. Systém turnaje zůstává stejný, tzn. hraje se na brutto stableford. Po skončení turnaje budou vyhlášeni a oceněni nejlepší tři hráči ve všech věkových kategoriích a zároveň bude vyhlášen vítěz Poháru klubů DTSV 2007. Těšíme se na hojnou účast.
27. srpna 2007 [daw]

Překvapivé, ale zasloužené vítězství

Rovná padesátka dětí přijela včera na Hrádek na jubilejní desátý ročník mládežnického turnaje O pohár krajského hejtmana, který byl zároveň součástí Dětské Tour Severovýchod 2007. Hrálo se v pěti věkových a výkonnostních kategoriích, přičemž zvláštní cena – putovní pohár hejtmana – čekala na absolutního vítěze s nejnižším počtem ran. Přestože fronta adeptů na broušený golfový míč zahrnovala 8 hráčů s jednocifernými hendikepy, skleněný pohár nakonec nečekaně skončil v rukou golfisty s hendikepem 13,4.
Reakcí: 1, poslední: 27. srpna 2007 v 09:10, Číst - Komentovat
17. srpna 2007 [daw]

Téměř dokonalé déjà vu na Darové

V Darovnanském dvoře včera skončilo třídenní mistrovství mládežnických družstev. Podobně jako před rokem, také letos jsme měli v národním finále zástupce ve všech třech kategoriích. Dorostenci obsadili vloni 7. místo a letos také. Družstvo dorostenek obhajovalo bronzovou příčku, kterou vloni vybojovalo nad Karlovými Vary. A letošní turnaj se vyvinul tak, že na konci naše děvčata čekal zápas o stejný kov se stejným soupeřem.
Reakcí: 1, poslední: 17. srpna 2007 v 11:26, Číst - Komentovat
3. srpna 2007 [daw]

Hradec skončil v Poháru klubů pátý

Včera skončilo na Mnichu národní finále Poháru klubů smíšených družstev mládeže do 16 let. Náš tým ve složení Lucka Bičišťová, Petr Dvořák, Honza Makovský, Radek Šnytr, Honza Stodola a Lukáš Krupička obsadil dělené páté místo, což je po loňském bronzu dorostenek druhé nejlepší umístění GCHK na republikových mistrovstvích mládeže.
Reakcí: 2, poslední: 4. srpna 2007 v 13:36, Číst - Komentovat
18. července 2007 [golf.cz]

První hole-in-one a útok na rekord

Z naplánovaných 11 turnajů Dětské Tour Severovýchod 2007 je už víc než polovina odehraná. Zatím poslední zastávka túry se konala v Mladých Bukách u Trutnova, předtím se hrálo ve Svobodných Hamrech a v Harrachově, kde padl první "houlin" v pětileté historii DTSV. Na svědomí ho má Albert Krištof z Golf Clubu Pardubice, který si tímto způsobem skvěle poradil s jamkou č. 6 dlouhou 136 metrů.
Zobrazená strana: 14   Počet stran: 20   Výběr:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20