Golf Club Hradec Králové
13. února 2006 [daw]

Indoorová sezóna je v plném proudu

Fomei Golf Tour 2006 se víkendovým turnajem přehoupla do druhé poloviny a na čele průběžného pořadí soutěže se objevil opět nový hráč. S celkovým počtem 21 bodů se jím stal Pavel Eliáš. V těsném závěsu pouze s minimální ztrátou 2 bodů se drží Vláďa Rybář a Jana Palatková, o další bod méně má na svém kontě loňský vítěz Fomei Golf Tour Sváťa Býma mladší..
Reakcí: 0, Komentovat
1. února 2006 [daw]

Hradec Králové skočil na třetím místě

Druhý ročník seniorského mistrovství na simulátorech se stejně jako v loňském roce konal v libereckém Golfcentru. Konkurence byla o poznání vyšší než v předešlém ročníku soutěže a jediným z našich hráčů, kdo se vešel do první desítky, byl Arnošt Martinec s 82 údery na 7. místě. .
22. ledna 2006 [STK]

Blíží se mistrovství klubu na Fullswingu

Zveme všechny členy GCHK na třetí ročník mistrovství klubu ve hře na FSG simulátorech, které se letos koná na virtuálním hřišti Pebble Beach Golf Links ve Fomei. S ohledem na kapacitu indooru se soutěž odehraje postupně v průběhu února. Startovní časy je nutno domlouvat individuálně s recepcí indooru, ve skupině musí být minimálně dva a maximálně čtyři hráči. Přihlašovat se můžete na serveru ČGF..

Naši neprošli cutem na FSG mistrovství

Pouze prvního kola republikového mistrovství ve hře na FSG simulátorech se zúčastnilo trio našich hráčů Bohumil Holubec, Sváťa Býma mladší a Tom Kvasnička mladší. K postupu do nedělního finále byl zapotřebí výsledek 76 ran (+4). Nejblíže k němu měl Kvasnička, kterého by případný eagle na závěrečné pětiparové jamce ještě posouval na postupové skóre. Double bogey ovšem znamenalo výsledek 80 ran a konec nadějí..
17. ledna 2006 [daw]

Odstartovala Fomei Golf Tour 2006

Na nově instalovaném Full Swing Golf simulátoru v Indoor Golf Centru Fomei proběhl o víkendu první turnaj zimní série Fomei Golf Tour. Vítězem se stal Sváťa Býma mladší, který ladí formu na nastávající halové mistrovství České republiky. Druhé místo obsadil Pavel Eliáš, třetí skončil Vláďa Rybář. .
9. ledna 2006 [STK]

"Midi" hráli o mistrovský titul na FSG

Již osmý ročník mistrovství ČR MID-Amatérů na FSG simulátorech proběhl o tomto víkendu v pražském indooru Čechie. Ve startovním poli, které čítalo 71 mužů se objevili i čtyři naši hráči. Nejlépe si vedl Bohumil Holubec, který po výsledcích 79 a 79 obsadil solidní 18. místo..
1. ledna 2006 [STK]

Skokanem roku 2005 je Radek Náměstek

Tradiční klubovou soutěž "Skokan roku", která klasifikuje hráče s nejvýraznějším zlepšením golfové výkonnosti, letos ovládl Radek Náměstek. Během sezóny 2005 se Radek zlepšil ze Zelené karty na HCP 16,9. Tím nejenže vyhrál letošní žebříček, ale zároveň se zařadil na druhé místo v dosavadní historii skokanských žebříčků za absolutního rekordmana Jardu Krejcara..
Reakcí: 2, poslední: 21. února 2006 v 13:36, Číst - Komentovat
Rok: 2006   Zobrazená strana: 6   Počet stran: 6
Výběr stran:  1 2 3 4 5 6