11. října 2010 [STK]

1x cut na Poháru klubových mistrů

Mistr klubu. Petr Makovský mladší reprezentoval úspěšně Golf Club Hradec Králové na Poháru mistrů golfových klubů na Konopišti. (Foto David Jirků)

Konopiště bylo i letos dějištěm turnaje, v němž změřili své síly vítězové klubových mistrovství. Po letech, kdy prapor Hradce Králové držely hlavně ženské mistryně, se letos lépe dařilo mužské "reprezentaci". Petr Makovský mladší prošel cutem a obsadil konečné 15. místo. Lucka Bičišťová nebyla v prvním kole tak úspěšná, aby podmínku postupu splnila, a i ona skončila na 15. příčce (v ženské kategorii byl cut nižší kvůli menšímu počtu hráček).

Petr hrál v sobotu relativně vyrovnaný golf bez větších chyb, ale závěr kola měl docela divoký: double-birdie-triple. Ještě zajímavější kousek si nechal do finále druhého kola, kdy do skórekarty zapsal sekvenci double-double-eagle-double. I přes tyto výkyvy jsou nakonec Petrovy výsledky 84 a 85 vyrovnané a jistě ho může těšit, že dalších 24 klubových mistrů nechal za sebou. Vítězi turnaje se stali Sean Davidson (71-73) v kategorii mužů a Petra Kvídová (76-72) mezi ženami.
Komentáře: 2, poslední 12. října 2010 v 20:13 | Přidat komentář

Text:

Jméno:

12. října 2010 v 08:46,
vzhledem k tomu že se nejprve hrálo d´este a druhý den radecký a nechtělo se jim zadávat dva turnaje, se žádný eagle nekonal..:)
12. října 2010 v 20:13, Drbal