31. ledna 2010 [STK]

Třetí místo patří nám!

Medailový sběratel. Arnošt Martinec se zúčastnil všech šesti ročníků seniorského mistrovství, na nichž dosud získal dvě bronzové a jednu stříbrnou medaili. (Foto David Jirků)

Liberecké indoorové centrum hostilo v sobotu 30. ledna šestý ročník simulátorového mistrovství seniorů, tj. hráčů a hráček nad 50 let. Našemu klubu se povedlo získat jeden cenný kov, a to zásluhou Arnošta Martince. Arnošt zahrál 74 ran a obsadil třetí místo. Bronzová medaile díky tomu putuje do Hradce Králové třetí rok za sebou.

Tři jamky před koncem ještě Arnošt držel stříbrnou pozici se ztráto dvou ran na lídra turnaje Iliadise Kosmase. Po chybě na 16. a 17. jamce se náš hráč propadl až na čtvrté místo průběžného pořadí, avšak díky pevným nervům a paru na 18. jamce se na poslední chvíli dokázal na stupně vítězů vrátit.

Z dalších hráčů GCHK se na turnaji představili ještě Vladimír Rybář a Bohumil Holubec. Vláďa skončil po 83 ranách na 12. místě, Bohouš hrál 87 a obsadil 15. příčku.
Komentáře: 1, poslední 1. února 2010 v 07:21 | Přidat komentář

1. února 2010 v 07:21, capitan
Velká gratulace Arnoštovi,tímto jsi se kvalifikoval do družstva seňorů HK.