Golf Club Hradec Králové
26. června 2007 [daw]

Nová jména na pohárech: Rybář a Bičišťová

Vítězové Královéhrdecké Zámecké Tour 2007 Vladimír Rybář a Lucie Bičišťová. (Foto Petr Brzák)

Třikrát za sebou zvítězila Karolína Černá v turnajích dvou zámeckých hřišť Hrádku a Myštěvsi. Letos už ale pohár určený pro vítězku Zámecké Tour získala jiná hráčka, a tou se stala Lucka Bičišťová. Ke změně majitele poháru došlo i v kategorii mužů, kde trofej věnovanou do soutěže krajským hejtmanem Pavlem Bradíkem zvedl nad hlavu Vláďa Rybář.

O Vláďově prvenství rozhodlo výborné úvodní kolo na Hrádku, kde kraloval se 73 ranami a nechal za sebou trojici favoritů se single hendikepem Sváťu Býmu, Pavla Baladu i Petra Makovského. A protože žádný z nich do druhého kola v Myštěvsi nenastoupil, bylo o vítězi prakticky rozhodnuto. Vláďa vyhrál Zámeckou Tour s náskokem 9 stableford brutto bodů před Honzou Makovským a Tomášem Hájkem.

Mezi ženami byl souboj o první místo podstatně dramatičtější. Na pohár si brousily zuby dvě adeptky a v obou kolech rozhodovala jedna rána. Šťastnější hráčkou byla Lucka Bičišťová, která v celkovém součtu vyhrála o dva stableford brutto body před svou parťačkou Kristinou Hostákovou. Třetí místo získala Jana Rybářová.
Komentáře: 1, poslední 27. června 2007 v 14:36 | Přidat komentář

27. června 2007 v 14:36, Jarda Kuťák
Ládíkúú, vééééliká gratulace! Seš borec! Hezky jsi to zahrál, jen tak dál!