4. září 2012 [šaf]

U.S. Kids Golf Tour dobojováno!

Třídenním finálovým turnajem vrcholila v závěru minulého týdne U.S. Kids Golf Tour ve Mstěticích. Golf Club Hradec Králové reprezentovaly Justýna Šafaříková v kategorii dívek do 7 let a Lucie Harcubová v kategorii dívek 11-12 let. Obě byly mimořádně úspěšné a probojovaly se na stupně vítězů..
Reakcí: 3, poslední: 5. září 2012 v 07:43, Číst - Komentovat
2. září 2012 [daw]

Poslední ohlédnutí za létem

Začíná další školní rok, prázdniny jsou definitivně za námi. Tréninkové centrum mládeže GCHK letos v létě do svých obvyklých aktivit zařadilo jednu novinku, a tou byl příměstský golfový tábor. Konal se na přelomu července a sprna a podle ohlasů dětí i rodičů byl velmi povedený, takže si ho za rok určitě zopakujeme. Do dalších letních prázdnin ovšem zbývá ještě deset dlouhých měsíců, tak se pojďme ve fotogalerii alespoň ohlédnout za těmi letošními..
Reakcí: 0, Komentovat
26. srpna 2012 [daw]

Hrádek plný dětí

Závěr prázdnin na Hrádku tradičně patří dětem. V sobotu 25. srpna se hrál už 15. ročník mládežnického turnaje o pohár hejtmana Královéhradeckého kraje. Turnaj slavil druhé půlkulatiny a oslava to byla mimořádně povedená, neboť na start se dostavilo 70 dětí. Tolik jich na Hrádku ještě nikdy nehrálo. Startovalo se od 8 hodin ráno a vyhlášení poslední kategorie proběhlo až v půl osmé večer..
5. srpna 2012 [daw]

Jakub Bareš v cutu na juniorce i na MMČR

V polovině léta mají pevné místo v kalendáři vrcholná amatérská mistrovství ČR jednotlivců. Nejprve je to "juniorka" neboli Mezinárodní mistrovství ČR juniorů a dorostu pro hráče do 21 let, po které následuje zlatý hřeb sezóny Mezinárodní mistrovství ČR na rány. A protože Česká republika má v golfové Evropě značné pořadatelské remoné, není se čemu divit, že na oba šampionáty přijíždí početné výpravy zahraničních hráčů. .
Reakcí: 2, poslední: 19. srpna 2012 v 15:11, Číst - Komentovat
24. července 2012 [STK]

Hradec Králové v lize padá i stoupá

Na ligovém poli je dobojováno. Hráčkám Golf Clubu Hradec Králové se ani při druhém vystoupení v Extralize bohužel nepodařilo výsledkově prorazit do nejlepší osmičky, a tak sestupují do 1. ligy. Naopak mužská reprezentace po třech neúspěšných letech ve 2. lize konečně šlápla na plyn a vybojovala postup do vyššího patra. Tím pádem se v roce 2013 oba naše týmy v prvoligové soutěži potkají..
Reakcí: 1, poslední: 25. července 2012 v 22:02, Číst - Komentovat
15. července 2012 [daw]

Kvalifikace MČR: Úspěšnost 50%

Dvě družstva jdou dál, dvě družstva jsou ze hry venku. Takový je výsledek po čtyřech kvalifikačních turnajích na mládežnická mistrovství ČR. Kvalifikace se odehrály v první polovině července nejprve v Mladých Bukách a poté na liberecké Ypsilonce. Úspěšní jsme byli v kategorii chlapců do 18 let a ve smíšených družstvech do 16 let. V dívčí kategorii do 18 let nám chyběla jedna rána k postupu, v žactvu do 14 let nás od postupu dělily rány tři..
20. června 2012 [STK]

Zámecká Tour: Úspěšné repete

Královéhradecká Zámecká Tour je dvoudenní turnaj na dvou hřištích (Hrádku a Myštěvsi), který patří do červnového kalendáře již devátým rokem. Jak se zdá, vítězství má v poslední době předplacené dvojice Tomáš Hájek a Lucie Bičišťová. Na stupních vítězů společně stanuli již v letech 2009 a 2011. A nejinak tomu bylo i v tomto ročníku..
15. června 2012 [STK]

Austerlitz konečně pokořen

Hráči Golf Clubu Hradec Králové obsadili na seniorském mistrovství družstev 7. příčku, což znamená, že obhájili členství v elitní skupině a i v příštím roce budou startovat v bojích o mistrovský titul. Šampionát je každý rok nesmírně dramatický a vyrovnaný, což se letos potvrdilo. Po dvou porážkách a jedné výhře jsme sice skončili sedmí, ale s každým klubem jsme sehráli naprosto vyrovnanou partii s postupovými šancemi padesát na padesát..
Reakcí: 1, poslední: 16. června 2012 v 20:49, Číst - Komentovat
Rok: 2012   Zobrazená strana: 2   Počet stran: 5
Výběr stran:  1 2 3 4 5