3. října 2004 [daw]

Září bylo měsícem eaglů

Nebývale vysoké množství našich členů zaznamenalo v září čestné golfové úspěchy v podobě eaglů. Zahrát jamku na dva údery pod par se podařilo hned devíti hráčům, většinou na mistrovských turnajích hraných na rány, kde se každá pod par hodí dvojnásob. Žádný z eaglů nepadl na stejné jamce..
Reakcí: 0, Komentovat
26. září 2004 [daw]

Jamkovým mistrem je Jan Petráček

Velkou bitvou vyvrcholil turnaj Match Play Open na hřišti v Hrádku u Nechanic. Ve finále prvního flajtu se proti sobě postavili Honza Petráček a Sváťa Býma. V zápase měl většinou navrch Honza a před posledními dvěma jamkami vedl o dvě (dormie). Sváťa se ale dokázal do hry vrátit a po štastné příhře na poslední green, která skončila těsně na hranici tisové biozóny, skončil zápas po osmnácti jamkách nerozhodně..
25. září 2004 [daw]

Match Play ovládli junioři

Úvodní den jamkového mistrovství přinesl nečekané výsledky. Do první osmičky, která se utká o hlavní cenu a titul jamkového šampióna, se v kvalifikaci probojovalo hned pět teenagerů. Naopak někteří favorité se museli spokojit až s umístěním v druhé kvalifikační skupině..
20. září 2004 [daw]

Přeborníky kraje jsou Petráček a Černá

Fantastické počasí provázelo druhou polovinu otevřeného Mistrovství Královéhradeckého kraje. Na programu byly dva turnaje hrané na rány, sobotní v Mladých Bukách (foto) a nedělní finále na Nové Americe..

Dětská Tour Severovýchod skončila v Myštěvsi

Závěrečným turnajem odehraným 18. září v Myštěvsi skončil severovýchodní dětský golfový okruh, který se letos zastavil na deseti hřištích. Zájem dětí předčil očekávání organizátorů, během roku se na turnajích objevilo více než 100 dětí z dvaceti golfových klubů. Velká účast s sebou přinesla také podstatně lepší sportovní úroveň turnajů ve srovnání s minulým rokem..
13. září 2004 [STK]

Bohumil Holubec zvítězil na Senior Tour

Nová Amerika hostila v uplynulém víkendu turnaj seniorů (muži nad 55 let, ženy nad 50 let). Golf Club Hradec Králové měl v poli pět zástupců, z nichž čtyři se dokázali na dobře známém hřišti umístit v první desítce! Hrála se kombinace The Bohemian Garden + Maple Hills, se kterou se nejlépe vypořádal Bohumil Holubec. Zvítězil nejen na rány brutto (83, 86), ale i netto (turnaj se hrál s vyrovnáním). .
6. září 2004 [STK]

GCHK zná své mistry pro rok 2004

Tento víkend se na Hrádku uskutečnil turnajový vrchol sezóny - mistrovství klubu ve hře na rány. V posledních dvou ročnících soutěže dominovali Lukáš Vaněk a Barbora Drbalová, takže letošní šampionát byl velkým bojem o historicky první mistrovský hattrick. .
3. září 2004 [STK]

Hradec Králové neprošel přes Čeladnou

Premiérovou sezónu v I. lize ČR družstev mužů zakončil náš klub v úvodním kole vyřazovacích bojů. Po sedmém místě v základní části postoupil Hradec Králové do čtvrtfinále proti druhé Čeladné. Sestava týmu doznala velkých změn. .
Rok: 2004   Zobrazená strana: 2   Počet stran: 6
Výběr stran:  1 2 3 4 5 6