26. září 2004 [daw]

Jamkovým mistrem je Jan Petráček

Martin Černý uhrál v kvalifikaci 23 brutto stableford bodů, čímž si zajistil poslední postupové místo do elitní osmičky. V prvním kole se utkal s Honzou Petráčkem, který měl před jamkovkou sebevědomí na rozdávání. (Foto: David Jirků)

Velkou bitvou vyvrcholil turnaj Match Play Open na hřišti v Hrádku u Nechanic. Ve finále prvního flajtu se proti sobě postavili Honza Petráček a Sváťa Býma. V zápase měl většinou navrch Honza a před posledními dvěma jamkami vedl o dvě (dormie). Sváťa se ale dokázal do hry vrátit a po štastné příhře na poslední green, která skončila těsně na hranici tisové biozóny, skončil zápas po osmnácti jamkách nerozhodně.
Pokračovalo se na jedničku a na greenu hrálo vše do karet Sváťovi. Do jamky mu zbývalo 30 cm na pohodlný par, kdežto Honza stál pět metrů nad jamkou. K překvapení přihlížejících Petras chladnokrevně skóroval a zaskočený Sváťa pat na skvér těsně minul. Titul mistra klubu v jamkové hře Honza oslavil šampaňským, které se pilo z křišťálového poháru.
Zápas o třetí místo byl zároveň bojem o titul jamkové mistryně. Utkaly se v něm dvě kamarádky Kája Černá a Zuzka Eliášová, šťastnější byla nakonec Karolína. Vítězem druhého flajtu se po sérii skrečovaných zápasů stal Vláďa Rybář, který předtím sehrál velice vyrovnaný souboj s Honzou Celbou. Třetí flajt vyhrál po neúspěchu v kvalifikaci takřka povinně Tom Kvasnička junior, druhý skončil prezident klubu Petr Drbal a třetí místo vybojoval Pavel Košťál.