30. srpna 2004 [daw]

Sváťa Býma obhájil primátorský pohár

V neděli 29. srpna proběhl na hřišti v Hrádku u Nechanic tradiční mládežnický turnaj O pohár primátora Hradce Králové. Letošní ročník potvrdil trend nárůstu sportovní úrovně této akce, která již začíná překračovat regionální rámec. Primátorského poháru se zúčastnilo 42 dětí z 11 golfových klubů..
Reakcí: 0, Komentovat
30. srpna 2004 [STK]

Kája Černá se blíží k jednomístnému HCP

Na turnaji série Czech Amateur Golf Tour ve Slavkově se opět po delší pauze objevili zástupci GC Hradec Králové. Změřit síly s republikovou špičkou se rozhodli Lukáš Vaněk a Karolína Černá. V nabité mužské kategorii obsadil Lukáš po výsledcích 88 a 85 ran 53. místo. .
23. srpna 2004 [daw]

Životní výkon Karolíny Černé na Hrádku

O putovní pohár hraběte Harracha soutěžila v neděli na Hrádku necelá půlstovka golfistů, většinou z domácího klubu. Favorizovaným hráčům s jednomístným hendikepem trofej uzmula Kája Černá, přestože startovala až ve třetím flajtu..
22. srpna 2004 [STK]

Jarda Krejcar má rekord hřiště v Ml. Bukách

Na turnaji Krakonošův hendikep v Mladých Bukách (19.8.2004) uhrál Jaroslav Krejcar rekordní výsledek. Hráč, který začal s golfem teprve v loňském roce, obešel hřiště nedaleko Trutnova v paru za 62 ran..
17. srpna 2004 [STK]

Chlapci do 18 let sedmí na mistrovství ČR

Tým GC Hradec Králové ve složení Sváťa Býma, Honza Petráček, Tomáš Kvasnička, Tomáš Sezima, Štěpán Raiter a Matěj Raiter získal na republikovém mistrovství družstev do 18 let sedmou příčku. Soutěž probíhala tento týden od úterý do čtvrtka na Nové Americe. .
15. srpna 2004 [STK]

Pokračují práce na nových jamkách ve Višňovce

Na hřišti v Hrádku u Nechanic v místech bývalého višňového sadu (souběžně se stávající sedmou jamkou) rostou tři nové jamky. K osetí fervejí došlo již v loňském roce, odpaliště a greeny byly založeny letos v květnu. V červenci se na nových drahách objevily také rozměrné bankry, které jsou umístěny jak u jamkovišť, tak i podél fervejí..
9. srpna 2004 [daw]

Regionální dětská Tour má nový rekord

Sedmým turnajem uspořádaným 8. srpna v Liberci pokračovala dětská golfová túra po hřištích v severních a východních Čechách. Domácí hráč Matěj Čejchan se stal historicky prvním účastníkem Tour, kterému se podařilo prolomit hranici paru (63, -1). .
19. července 2004 [STK]

Lukáš Vaněk a Karolína Černá v lize zazářili

Po čtyřech kolech byla v Čeladné uzavřena základní část I. ligy ČR družstev mužů. Našim hráčům se ani přes zlepšený výkon nepodařilo posunout výš v tabulce a obsadili celkové 7. místo. Ve vynikající formě se předvedl Lukáš Vaněk, kterého výsledky 83 a 78 ran zařadily mezi nejlepší hráče celého soutěžního pole. .
Rok: 2004   Zobrazená strana: 3   Počet stran: 6
Výběr stran:  1 2 3 4 5 6