Golf Club Hradec Králové
7. července 2010 [STK]

Zpráva z jamkového mistrovství klubu

Mezi běžnými turnaji, které se na Hrádku pravidelně každý týden konají, se jako červená nit vine klubová jamkovka. Kvůli špatnému počasí v průběhu května se pořádně začalo hrát až o měsíc později. V tuto chvíli je mužská soutěž ve druhém kole a jsou již známi první čtvrtfinalisté. .
Reakcí: 0, Komentovat
6. července 2010 [ČGF]

Čtyři dramatické rozehrávky na Ypsilonce

Třetí zastavení má za sebou letošní ročník Národní Golfové Tour Mládeže. Tentokrát na nádherném hřišti Ypsilon Golf Resortu v Liberci. Do turnaje, který byl zařazen i do programu Dětské Tour Severovýchod, se přihlásilo 149 hráčů a hráček, přijato však bylo kvůli kapacitě hřiště pouze 123 z nich..
28. června 2010 [daw]

Opět stopka v Poháru klubů

Přešlapování na místě, tak by se dal asi jednoduše zhodnotit víkendový výjezd našeho smíšeného družstva do 16 let na kvalifikaci Poháru klubů do Mladých Buků. Čtrnáct ran nám vloni chybělo na druhé postupové místo. A čtrnáct ran nám na postupovou příčku chybělo i letos. Je to škoda, protože na postup jsme určitě měli. .
20. června 2010 [daw]

Tour na Hrádku a v Myštěvsi posedmé

Vloni byl druhý, letos si spravil chuť. Řeč je o vítězi 7. ročníku Královéhradecké Zámecké Tour Jiřím Krátoškovi starším. Na vítězství zaútočil ze šesté pozice po prvním turnaji na Hrádku, a protože v Myštěvsi "odpadli" všichni favorité, získal na rok do držení velkou putovní trofej. V kategorii žen nenašla soupeřku Lucka Bičišťová a s převahou zvítězila..
Reakcí: 1, poslední: 24. června 2010 v 13:50, Číst - Komentovat
15. června 2010 [daw]

GCHK v lize: Dobrý začátek, potom pád

Víkend 12.-13. června patřil ligovým soutěžím družstev. Obě naše družstva se vydala na Moravu. Ženy hrály prvoligovou soutěž v Ropici u Třince, muži odjeli na druhou ligu do Kořence u Boskovic. První kolo přineslo příjemné výsledky, které se nám ovšem druhý den nepodařilo potvrdit. .
10. června 2010 [STK]

Senioři obhájili účast v elitní skupině

Jihomoravský Golf Resort Austerlitz hostil od úterý 8. června Mistrovství seniorských družstev. Naši hráči měli na dosah postup mezi nejlepší čtyřku. Nakonec z toho bylo konečné šesté místo, které nám i pro příští rok zaručuje účast mezi elitní osmičkou bojující o mistrovský titul..
Reakcí: 1, poslední: 11. června 2010 v 09:34, Číst - Komentovat
6. června 2010 [daw]

Slunná neděle v Harrachově

Otázka pro pamětníky DTSV. Co má společného Mezinárodní juniorské mistrovství Německa a Dětská Tour Severovýchod v Harrachově? Inu, téměř přesně před sedmi lety tu jakási Klára Spilková z pražského Erpetu získala svoji první medaili. Dnes vyhrála ta samá Klára, kterou už dobře zná nejen golfová Evropa, ale i v Amerika, podruhé juniorské mistrovství Německa. A právě dneska se také odehrál další z turnajů Dětské Tour Severovýchod v Harrachově. Kdo z dnešních harrachovských vítězů půjde v Klářiných stopách?.
4. června 2010 [daw]

Svratka se hrála alespoň na 9 jamek

Obrazem se vracíme k turnaji Dětské Tour Severovýchod, který se odehrál v neděli 30. května na Svratce. Turnaj byl na tento termín přeložen kvůli dešťům, které znemožnily uspořádání soutěže dle původního kalendáře o dva týdny dříve. Bohužel i v novém termínu úřadovala příroda, jak je dobře patrné z obrázků ve fotogalerii. Sice se hrálo, ale jen na devět jamek a ve velmi krušných podmínkách. .
Rok: 2010   Zobrazená strana: 4   Počet stran: 7
Výběr stran:  1 2 3 4 5 6 7