Golf Club Hradec Králové

Hráč měsíce září 2010: Lucie Bičišťová

Vybrat Hráče měsíce nedalo v září tolik práce, jako tomu bývá jindy. Lucka Bičišťová vyhrála téměř vše, co se na Hrádku vyhrát dalo. Odnesla to Zuzka Eliášová, kterou Lucka porazila ve finále jamkového mistrovství i ve finálovém kole mistrovství na rány. A aby toho nebylo málo, vyhrála Lucka také putovní pohár určený pro hráče nebo hráčku s absolutně nejnižším výsledkem na klubovém šampionátu.

Třešničkou na dortu mohl být postup ženského družstva do Extraligy, o který Lucka společně s ostatními hráčkami GCHK bojovala na začátku září na Kaskádě. V tomto případě ale štěstěna nebyla Hradci Králové nakloněna a z výhry v play-off se po dvou dnech bojů nakonec radoval Golf Club Karlštejn. Takže nezbývá než držet palce do dalšího ligového ročníku.