Hráč měsíce srpna 2007: Karolína Černá

Srpen byl měsíc velkého comebacku Karolíny Černé. Po nepříliš povedené první půlce letošní sezóny přivedla Kája svůj švih do stavu, kterým během jednoho měsíce seskočila z hendikepu 9.7 na 7.1. Ale nejde jen o hru čísel, důležité bylo, že se Karolína opět začala prosazovat na turnajích jednotlivců i v soutěžích družstev.

Dobrá forma přišla vhod na Mistrovství ČR družstev dorostenek v Darové, kde Karolína v kvalifikaci vystřihla parádních 74 ran. V následné jamkovce neztratila ve třech zápasech společně se Zuzkou Eliášovou ani jeden bod a výrazně pomohla družstvu k obhajobě bronzových medailí. V jiné soutěži družstev, ve Family Cupu na Nové Americe, společně s tátou Martinem vybojovali si postup do celostátního finále. Další pozvánku do finále, a to dokonce mezinárodního v bratislavském Bernolákovu, získala na turnaji Mid Europe Extreme Golf Tour. K tomu přidejme postup do finále klubové jamkovky po vítězství nad Janou Palatkovou. Srpen byl zkrátka pro Karolínu měsícem s velkým "M" a k tomu nezbývá než gratulovat.