Klubové turnaje | |||
13.4. | 1 | GCHK TOUR - 1. turnaj, Perníkový výsledková listina | Lázně Bohdaneč |
26.4. | 1 | GCHK TOUR - 2. turnaj, Trubičkový výsledková listina | Myštěves |
31.5. | 1 | GCHK TOUR - 3. turnaj, Old England Cup výsledková listina | Myštěves |
8.6. | 1 | GCHK TOUR - 4. turnaj, Zámecký výsledková listina | Myštěves |
22.6. | 1 | GCHK TOUR - 5. turnaj, Lázeňský výsledková listina | Lázně Bohdaneč |
6.7. | 1 | GCHK TOUR - 6. turnaj, Salámový výsledková listina | Nová Amerika |
20.7. | 1 | GCHK TOUR - 7. turnaj, Klobásový 1 výsledková listina | Na Vrších |
3.8. | 1 | GCHK TOUR - 8. turnaj, Pomazánkový výsledková listina | Sv. Hamry |
17.8. | 1 | GCHK TOUR - 9. turnaj, Klobásový 2 výsledková listina | Na Vrších |
13.9. | 1 | GCHK TOUR - 10. turnaj, Pivní výsledková listina | Myštěves |
27.9. | 1 | Mistrovství GCHK na rány výsledková listina | Lázně Bohdaneč |
6.12. | 1 | Mikuláš Golf Cup výsledková listina | Fomei |
Reprezentace GCHK - dospělí | |||
14.6. | 2 | I. liga družstev žen, 1. a 2. kolo výsledková listina | Šilheřovice |
14.6. | 2 | II. liga družstev mužů, 1. a 2. kolo výsledková listina | Nová Amerika |
24.6. | 3 | Mistrovství ČR družstev seniorů výsledková listina | Austerlitz |
19.7. | 2 | I. liga družstev žen, 3. a 4. kolo výsledková listina - konečné pořadí | Sokolov |
19.7. | 2 | II. liga družstev mužů, 3. a 4. kolo výsledková listina - konečné pořadí | Ostravice |
26.8. | 3 | Mezinárodní mistrovství ČR seniorů výsledková listina | Karlovy Vary |
Reprezentace GCHK - mládež | |||
1.7. | 1 | Mistrovství ČR družstev žáků, kvalif. výsledková listina - konečné pořadí | Nová Amerika |
1.7. | 1 | Mistrovství ČR družstev dorostenců, kvalif. výsledková listina - konečné pořadí | Austerlitz |
1.7. | 1 | Mistrovství ČR družstev dorostenek, kvalif. výsledková listina - konečné pořadí | Kravaře |
4.7. | 3 | Mistrovství ČR žáků a kadetů výsledková listina | Brno Kaskáda |
9.7. | 1 | Mistrovství ČR družstev do 16 let, kvalif. výsledková listina - konečné pořadí | Mladé Buky |
Dětská Tour Severovýchod | |||
4.5. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Myštěves |
10.5. | 2 | Dětská Tour Severovýchod - ČGF major výsledková listina | Nová Amerika |
18.5. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Mladé Buky |
24.5. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Roudnička |
1.6. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Malevil |
7.6. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Harrachov |
15.6. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Ypsilonka |
21.6. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Sv. Hamry |
13.7. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Hrádek |
26.7. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Svratka |
3.8. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Kunětická Hora |
9.8. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Prosečné |
16.8. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Nová Amerika |
23.8. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Ještěd |
31.8. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Liberec |
7.9. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Na Vrších |
21.9. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - konečné pořadí | Pardubice |
Indoorové turnaje | |||
8.2. | 1 | Mistrovství GCHK na simulátorech výsledková listina | Fomei |
21.2. | 2 | Mistrovství ČR družstev na simulátorech kvalifikace - konečné pořadí | Erpet, Čechie |
9.3. | 1 | Mistrovství ČR mládeže na simulátorech výsledková listina | Fomei |
Pokud se vám nezobrazují dokumenty PDF, stáhněte si Acrobat Reader.
Přehledný seznam všech stránek na tomto serveru.
O nových článcích, výsledcích i fotogaleriích vás budeme rádi informovat e-mailem:
Co je to RSS?
(C) 2002-20015 Golf Club Hradec Králové z.s. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek je určen jen pro osobní využití.
Golf Club Hradec Králové z.s., Rybova 1908/31, 500 09 Hradec Králové | Webmaster: Kosina.eu
Telefon: 493 814 396 Fax: 493 814 394 Mobil: 724 010 418