Klubové turnaje | |||
18.4. | 1 | Hrádovská Golf Tour 2010 I výsledková listina - průběžné pořadí | Hrádek |
1.5. | 1 | Golfové Čarodějnice výsledková listina | Hrádek |
8.5. | 1 | GCHK Ladies - turnaj na 9 jamek výsledková listina | Hrádek |
9.5. | 1 | Hrádovská Golf Tour 2010 II výsledková listina - průběžné pořadí | Hrádek |
30.5. | 1 | Old England Cup výsledková listina | Hrádek |
13.6. | 1 | Hrádovská Golf Tour 2010 III výsledková listina - průběžné pořadí | Hrádek |
19.6. | 1 | Královéhradecký golfový turnaj výsledková listina - konečné pořadí | Hrádek |
26.6. | 2 | Golf Hrádek Cup výsledková listina | Hrádek |
18.7. | 1 | Hrádovská Golf Tour 2010 IV výsledková listina - průběžné pořadí | Hrádek |
22.8. | 1 | Hrádovská Golf Tour 2010 V výsledková listina - průběžné pořadí | Hrádek |
4.9. | 2 | Match Play Open kvalifikace - konečné pořadí | Hrádek |
12.9. | 1 | Hrádovská Golf Tour 2010 VI výsledková listina - konečné pořadí | Hrádek |
25.9. | 2 | Mistrovství GCHK ve hře na rány výsledková listina | Hrádek |
v sezoně | Mistrovství klubu v jamkové hře výsledková listina | Hrádek | |
10.10. | 1 | Podzimní Texas Scramble Pohoda výsledková listina | Hrádek |
4.12. | 1 | Mikuláš Golf Cup výsledková listina | Hrádek |
Reprezentace GCHK - dospělí | |||
24.4. | 2 | Lady Abrahams Trophy, utkání Sever - Jih ČR výsledková listina | Beřovice |
27.4. | 2 | Akademické mistrovství ČR výsledková listina | Zbraslav |
8.6. | 3 | Mistrovství ČR družstev seniorů výsledková listina | Slavkov |
12.6. | 2 | I. liga družstev žen, 1. a 2. kolo výsledková listina - průběžné pořadí | Ropice |
12.6. | 2 | II. liga družstev mužů, 1. a 2. kolo výsledková listina - průběžné pořadí | Kořenec |
13.7. | 3 | Mistrovství Evropy družstev seniorů výsledková listina | Belgie |
17.7. | 2 | I. liga družstev žen, 3. a 4. kolo výsledková listina - průběžné pořadí | Sokolov |
31.7. | 2 | II. liga družstev mužů, 3. a 4. kolo výsledková listina - konečné pořadí | Nová Amerika |
24.8. | 3 | Mezinárodní mistrovství ČR seniorů výsledková listina | Karlovy vary |
25.8. | 2 | I. liga družstev žen, čtvrtfinále výsledková listina | Plzeň-Dýšina |
3.9. | 2 | I. liga družstev žen, semifinále výsledková listina | Brno Kaskáda |
9.10. | 2 | Pohár mistrů golfových klubů ČR výsledková listina | Konopiště |
Reprezentace GCHK - mládež | |||
27.6. | 1 | Pohár klubů družstev do 16 let, kvalif. výsledková listina - konečné pořadí | Mladé Buky |
1.7. | 3 | Mistrovství ČR žáků a kadetů výsledková listina | Brno Kaskáda |
13.7. | 3 | Mezinárodní mistrovství ČR juniorů výsledková listina | Karlovy Vary |
21.7. | 1 | Mistrovství ČR družstev žáků, kvalif. výsledková listina - konečné pořadí | Nová Amerika |
21.7. | 1 | Mistrovství ČR družstev dorostenců, kvalif. výsledková listina - konečné pořadí | Nová Amerika |
21.7. | 1 | Mistrovství ČR družstev dorostenek, kvalif. výsledková listina - konečné pořadí | Nová Amerika |
3.8. | 3 | Mistrovství ČR družstev žáků, finále kvalifikace - konečné pořadí | Nová Amerika |
3.8. | 3 | Mistrovství ČR družstev dorostenek, finále kvalifikace - konečné pořadí | Nová Amerika |
9.10. | 2 | Masters mládeže do 16 let výsledková listina | Beřovice |
Dětská Tour Severovýchod | |||
1.5. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Pardubice |
23.5. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Nová Amerika |
30.5. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - průběžné pořadí | Svratka |
6.6. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - průběžné pořadí | Harrachov |
12.6. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - průběžné pořadí | Prosečné |
20.6. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - průběžné pořadí | Sv. Hamry |
5.7. | 1 | Dětská Tour Severovýchod - ČGF major výsledková listina - průběžné pořadí | Ypsilonka |
10.7. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - průběžné pořadí | Semily |
25.7. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - průběžné pořadí | Malevil |
8.8. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - průběžné pořadí | Mladé Buky |
22.8. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - průběžné pořadí | Kunětická Hora |
28.8. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - průběžné pořadí | Hrádek |
5.9. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - průběžné pořadí | Liberec |
12.9. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - průběžné pořadí | Na Vrších |
19.9. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - konečné pořadí | Myštěves |
Indoorové turnaje | |||
9.1. | 2 | Mistrovství ČR mid-amatérů na simulátorech výsledková listina | Fomei |
16.1. | 2 | Mistrovství ČR jednotlivců na simulátorech výsledková listina | Fomei, Erpet |
30.1. | 1 | Mistrovství ČR seniorů na simulátorech výsledková listina | Liberec |
18.2. | 2 | Mistrovství ČR družstev na simulátorech kvalifikace - konečné pořadí | Erpet, Čechie |
27.2. | 1 | Mistrovství GCHK na simulátorech výsledková listina | Fomei |
20.3. | 1 | Fomei Golf Tour 2010 výsledková listina | Fomei |
27.3. | 2 | Mistrovství ČR mládeže na simulátorech výsledková listina | Mladá Boleslav |
Pokud se vám nezobrazují dokumenty PDF, stáhněte si Acrobat Reader.
Přehledný seznam všech stránek na tomto serveru.
O nových článcích, výsledcích i fotogaleriích vás budeme rádi informovat e-mailem:
Co je to RSS?
(C) 2002-20015 Golf Club Hradec Králové z.s. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek je určen jen pro osobní využití.
Golf Club Hradec Králové z.s., Rybova 1908/31, 500 09 Hradec Králové | Webmaster: Kosina.eu
Telefon: 493 814 396 Fax: 493 814 394 Mobil: 724 010 418