Klubové turnaje | |||
30.4. | 1 | Golfové Čarodějnice výsledková listina | Hrádek |
21.5. | 1 | Old England Cup výsledková listina | Hrádek |
18.6. | 1 | Královéhradecký golfový turnaj výsledková listina | Hrádek |
19.6. | 1 | Zámecká Tour - 2. den výsledková listina - konečné pořadí | Myštěves |
2.9. | 1 | Mistrovství GCHK v Adventure golfu kvalifikace - konečné pořadí | Fomei |
24.9. | 2 | Mistrovství GCHK ve hře na rány výsledková listina | Hrádek |
v sezoně | Mistrovství klubu v jamkové hře výsledková listina | Hrádek | |
9.10. | 1 | Podzimní Texas Scramble Pohoda výsledková listina | Hrádek |
3.12. | 1 | Mikuláš Golf Cup výsledková listina | Hrádek |
Reprezentace GCHK - dospělí | |||
8.6. | 3 | Mistrovství ČR družstev seniorů výsledková listina | Austerlitz |
11.6. | 2 | I. liga družstev žen, 1. a 2. kolo výsledková listina - průběžné pořadí | Ostravice |
11.6. | 2 | II. liga družstev mužů, 1. a 2. kolo výsledková listina - průběžné pořadí | Olomouc |
27.6. | 4 | Akademické mistrovství ČR výsledková listina | Ypsilon |
16.7. | 2 | I. liga družstev žen, 3. a 4. kolo výsledková listina - průběžné pořadí | Cihelny |
23.7. | 2 | II. liga družstev mužů, 3. a 4. kolo výsledková listina - průběžné pořadí | Nová Amerika |
22.8. | 3 | Mezinárodní mistrovství ČR seniorů výsledková listina | Karlovy Vary |
27.8. | 2 | I. liga družstev žen, čtvrtfinále výsledková listina | Ypsilon Liberec |
2.9. | 2 | I. liga družstev žen, semifinále výsledková listina | Sokolov |
Reprezentace GCHK - mládež | |||
26.6. | 1 | Pohár klubů družstev do 16 let, kvalif. výsledková listina - konečné pořadí | Malevil |
1.7. | 3 | Mistrovství ČR žáků a kadetů výsledková listina | Mladé Boleslav |
12.7. | 3 | Mezinárodní mistrovství ČR juniorů výsledková listina | Austerlitz |
18.7. | 1 | Mistrovství ČR družstev žáků, kvalif. výsledková listina - konečné pořadí | Nová Amerika |
18.7. | 1 | Mistrovství ČR družstev dorostenců, kvalif. výsledková listina - konečné pořadí | Nová Amerika |
18.7. | 1 | Mistrovství ČR družstev dorostenek, kvalif. výsledková listina - konečné pořadí | Nová Amerika |
26.7. | 3 | Pohár klubů družstev do 16 let, finále výsledková listina | Karlovy Vary |
2.8. | 3 | Mistrovství ČR družstev žáků, finále kvalifikace - konečné pořadí | Darová |
2.8. | 3 | Mistrovství ČR družstev dorostenek, finále kvalifikace - konečné pořadí | Darová |
2.8. | 3 | Mistrovství ČR družstev dorostenců, finále kvalifikace - konečné pořadí | Darová |
Dětská Tour Severovýchod | |||
1.5. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Myštěves |
15.5. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Mladé Buky |
22.5. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Nová Amerika |
5.6. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Malevil |
12.6. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Harrachov |
19.6. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Sv. Hamry |
5.7. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Ypsilonka |
16.7. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Semily |
24.7. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Svratka |
6.8. | 2 | Dětská Tour Severovýchod - ČGF major výsledková listina | Kunětická Hora |
21.8. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Prosečné |
27.8. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Hrádek |
4.9. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Liberec |
11.9. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Na Vrších |
18.9. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - konečné pořadí | Pardubice |
Indoorové turnaje | |||
7.1. | 2 | Mistrovství ČR mid-amatérů na simulátorech výsledková listina | Mladá Boleslav |
15.1. | 2 | Mistrovství ČR jednotlivců na simulátorech výsledková listina | Fomei, Čechie |
29.1. | 1 | Mistrovství ČR seniorů na simulátorech výsledková listina | Liberec |
12.2. | 1 | Mistrovství GCHK na simulátorech výsledková listina | Fomei |
18.2. | 2 | Mistrovství ČR družstev na simulátorech kvalifikace - konečné pořadí | Erpet |
26.3. | 2 | Mistrovství ČR mládeže na simulátorech výsledková listina | Fomei |
v sezoně | Mistrovství klubu v jamkové hře výsledková listina | Fomei |
Pokud se vám nezobrazují dokumenty PDF, stáhněte si Acrobat Reader.
Přehledný seznam všech stránek na tomto serveru.
O nových článcích, výsledcích i fotogaleriích vás budeme rádi informovat e-mailem:
Co je to RSS?
(C) 2002-20015 Golf Club Hradec Králové z.s. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek je určen jen pro osobní využití.
Golf Club Hradec Králové z.s., Rybova 1908/31, 500 09 Hradec Králové | Webmaster: Kosina.eu
Telefon: 493 814 396 Fax: 493 814 394 Mobil: 724 010 418