Klubové turnaje | |||
5.4. | 1 | Odemykání hřiště výsledková listina | Hrádek |
13.4. | 1 | Pomlázkový turnaj výsledková listina | Hrádek |
2.5. | 1 | Golfové Čarodějnice výsledková listina | Hrádek |
9.5. | 1 | GCHK Ladies - turnaj na 9 jamek výsledková listina | Hrádek |
31.5. | 1 | Old England Cup výsledková listina | Hrádek |
20.6. | 1 | Královéhradecký golfový turnaj výsledková listina - konečné pořadí | Hrádek |
23.8. | 1 | Golf Hrádek Cup výsledková listina | Hrádek |
5.9. | 2 | Novato Match Play Open kvalifikace - konečné pořadí | Hrádek |
26.9. | 2 | Mistrovství GCHK ve hře na rány výsledková listina | Hrádek |
v sezoně | Mistrovství klubu v jamkové hře výsledková listina | Hrádek | |
11.10. | 1 | Podzimní Texas Scramble Pohoda výsledková listina | Hrádek |
31.10. | 1 | Zamykání hřiště | Hrádek |
5.12. | 1 | Mikuláš Golf Cup výsledková listina | Hrádek |
Reprezentace GCHK - dospělí | |||
23.5. | 2 | Extraliga družstev žen, 1. a 2. kolo výsledková listina - průběžné pořadí | Sokolov |
9.6. | 2 | Akademické mistrovství ČR výsledková listina | Ostravice |
13.6. | 2 | Extraliga družstev žen, 3. a 4. kolo výsledková listina - průběžné pořadí | Ropice |
13.6. | 2 | I. liga družstev mužů, 1. a 2. kolo výsledková listina - průběžné pořadí | Šilheřovice |
18.6. | 3 | Mistrovství ČR družstev seniorů výsledková listina | Šilheřovice |
18.7. | 2 | Extraliga družstev žen, 5. a 6. kolo výsledková listina - konečné pořadí | Ypsilonka |
18.7. | 2 | I. liga družstev mužů, 3. a 4. kolo výsledková listina - konečné pořadí | Nová Amerika |
5.8. | 4 | Mezinárodní mistrovství ČR výsledková listina | Karlovy Vary |
18.8. | 4 | Mistrovství Evropy družstev seniorů výsledková listina | Maďarsko |
25.8. | 3 | Mezinárodní mistrovství ČR seniorů výsledková listina | Mnich |
10.10. | 2 | Pohár mistrů golfových klubů ČR výsledková listina | Konopiště |
Reprezentace GCHK - mládež | |||
28.6. | 1 | Pohár klubů družstev do 16 let, kvalif. výsledková listina - konečné pořadí | Mladé Buky |
1.7. | 3 | Mistrovství ČR žáků a kadetů výsledková listina | Ropice |
14.7. | 3 | Mezinárodní mistrovství ČR juniorů výsledková listina | Šilheřovice |
22.7. | 1 | Mistrovství ČR družstev žáků, kvalif. výsledková listina - konečné pořadí | Nová Amerika |
22.7. | 1 | Mistrovství ČR družstev dorostenců, kvalif. výsledková listina - konečné pořadí | Nová Amerika |
22.7. | 1 | Mistrovství ČR družstev dorostenek, kvalif. výsledková listina - konečné pořadí | Nová Amerika |
18.8. | 3 | Mistrovství ČR družstev žáků, finále kvalifikace - konečné pořadí | Čeladná |
18.8. | 3 | Mistrovství ČR družstev dorostenek, finále kvalifikace - konečné pořadí | Čeladná |
10.10. | 2 | Masters mládeže do 16 let výsledková listina | Mnich |
Dětská Tour Severovýchod | |||
1.5. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - průběžné pořadí | Pardubice |
16.5. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - průběžné pořadí | Svratka |
24.5. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - průběžné pořadí | Nová Amerika |
7.6. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - průběžné pořadí | Harrachov |
21.6. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - průběžné pořadí | Sv. Hamry |
6.7. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - průběžné pořadí | Ypsilonka |
11.7. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - průběžné pořadí | Semily |
25.7. | 1 | Dětská Tour Severovýchod - ČGF major výsledková listina - průběžné pořadí | Nová Amerika |
2.8. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - průběžné pořadí | Mladé Buky |
29.8. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - průběžné pořadí | Hrádek |
6.9. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - průběžné pořadí | Liberec |
13.9. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - konečné pořadí | Myštěves |
Indoorové turnaje | |||
10.1. | 2 | Mistrovství ČR jednotlivců na simulátorech výsledková listina | Fomei, Čechie |
24.1. | 1 | Mistrovství ČR seniorů na simulátorech výsledková listina | Liberec |
12.2. | 2 | Mistrovství ČR družstev na simulátorech kvalifikace - konečné pořadí | Erpet, Čechie |
22.2. | 1 | Mistrovství GCHK na simulátorech výsledková listina | Fomei |
22.3. | 1 | Fomei Golf Tour 2009 výsledková listina | Fomei |
28.3. | 2 | Mistrovství ČR mládeže na simulátorech výsledková listina | Mladá Boleslav |
5.12. | 1 | Mikulášský Indoor sedmičkou a patrem výsledková listina | Fomei |
Pokud se vám nezobrazují dokumenty PDF, stáhněte si Acrobat Reader.
Přehledný seznam všech stránek na tomto serveru.
O nových článcích, výsledcích i fotogaleriích vás budeme rádi informovat e-mailem:
Co je to RSS?
(C) 2002-20015 Golf Club Hradec Králové z.s. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek je určen jen pro osobní využití.
Golf Club Hradec Králové z.s., Rybova 1908/31, 500 09 Hradec Králové | Webmaster: Kosina.eu
Telefon: 493 814 396 Fax: 493 814 394 Mobil: 724 010 418