Klubové turnaje | |||
13.2. | 1 | Bowlingový turnaj dvojic výsledková listina | Malšovice |
30.4. | 1 | Golfové Čarodějnice výsledková listina | Hrádek |
15.5. | 2 | Golf Hrádek Cup výsledková listina | Hrádek |
19.6. | 1 | Mistrovství Královéhradeckého kraje výsledková listina | Hrádek |
20.6. | 1 | Mistrovství Královéhradeckého kraje výsledková listina - průběžné pořadí | Myštěves |
22.8. | 1 | Zámecký pohár hraběte Harracha výsledková listina | Hrádek |
4.9. | 2 | Mistrovství GCHK na rány výsledková listina | Hrádek |
18.9. | 1 | Mistrovství Královéhradeckého kraje výsledková listina | Mladé Buky |
19.9. | 1 | Mistrovství Královéhradeckého kraje výsledková listina - konečné pořadí | Nová Amerika |
25.9. | 2 | Match Play Open kvalifikace - konečné pořadí | Hrádek |
2.10. | 2 | Utkání GCHK - GCSSH výsledková listina - konečné pořadí | Hamry, Hrádek |
23.10. | 1 | Podzimní Texas Scramble výsledková listina | Nová Amerika |
4.12. | 1 | Mikuláš Golf Cup výsledková listina | Hrádek |
Reprezentace GCHK - dospělí | |||
4.5. | 2 | Akademické mistrovství ČR výsledková listina | Karlštejn |
12.6. | 2 | I. liga družstev mužů, 1. a 2. kolo výsledková listina - průběžné pořadí | Hazlov |
18.6. | 3 | Mistrovství ČR družstev seniorů kvalifikace - konečné pořadí | Šilheřovice |
8.7. | 3 | Mistrovství ČR MID-Amatérů výsledková listina | Karlštejn |
17.7. | 2 | I. liga družstev mužů, 3. a 4. kolo výsledková listina - konečné pořadí | Čeladná |
17.7. | 2 | II. liga družstev mužů SEVER, 1. a 2. kolo výsledková listina - konečné pořadí | Ještěd |
17.7. | 2 | II. liga družstev žen VÝCHOD, 1. a 2. kolo výsledková listina - konečné pořadí | Nová Amerika |
2.9. | 1 | I. liga družstev mužů, čtvrtfinále výsledková listina | Čeladná |
Reprezentace GCHK - mládež | |||
29.5. | 2 | Pohár družstev do 16 let - kvalifikace kvalifikace - konečné pořadí | Poděbrady |
2.7. | 3 | Mistrovství ČR družstev žáků do 14 let kvalifikace - konečné pořadí | Poděbrady |
17.8. | 2 | Mistrovství ČR družstev do 18 let kvalifikace - konečné pořadí | Nová Amerika |
2.10. | 1 | Masters dětí do 16 let výsledková listina | Praha - Motol |
Dětská Tour Severovýchod | |||
8.5. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Svratka |
6.6. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Nová Amerika |
12.6. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Harrachov |
10.7. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Sv. Hamry |
25.7. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Malevil |
1.8. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Semily |
8.8. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Liberec |
29.8. | 1 | Pohár primátora města Hradec Králové výsledková listina | Hrádek |
12.9. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Mladé Buky |
18.9. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - konečné pořadí | Myštěves |
Indoorové turnaje | |||
9.1. | 2 | Mistrovství ČR MID-Amatérů na simulátorech výsledková listina | Erpet |
16.2. | 13 | Mistrovství klubu na FSG simulátorech výsledková listina | Penzion Birdie |
21.2. | 2 | Mistrovství ČR družstev na simulátorech kvalifikace - konečné pořadí | Erpet, Čechie |
20.3. | 2 | Mistrovství ČR mládeže na simulátorech výsledková listina | Čechie |
Pokud se vám nezobrazují dokumenty PDF, stáhněte si Acrobat Reader.
Přehledný seznam všech stránek na tomto serveru.
O nových článcích, výsledcích i fotogaleriích vás budeme rádi informovat e-mailem:
Co je to RSS?
(C) 2002-20015 Golf Club Hradec Králové z.s. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek je určen jen pro osobní využití.
Golf Club Hradec Králové z.s., Rybova 1908/31, 500 09 Hradec Králové | Webmaster: Kosina.eu
Telefon: 493 814 396 Fax: 493 814 394 Mobil: 724 010 418