Klubové turnaje | |||
30.4. | 1 | Golfové Čarodějnice výsledková listina | Hrádek |
4.6. | 2 | Golf Hrádek Cup výsledková listina | Hrádek |
25.6. | 1 | Mistrovství Královéhradeckého kraje výsledková listina | Hrádek |
26.6. | 1 | Mistrovství Královéhradeckého kraje výsledková listina - průběžné pořadí | Myštěves |
14.8. | 1 | Zámecký pohár hraběte Harracha výsledková listina | Hrádek |
3.9. | 2 | Championship Audi Match Play Open kvalifikace - konečné pořadí | Hrádek |
17.9. | 1 | Mistrovství Královéhradeckého kraje výsledková listina - průběžné pořadí | Mladé Buky |
18.9. | 1 | Mistrovství Královéhradeckého kraje výsledková listina - konečné pořadí | Nová Amerika |
24.9. | 2 | Mistrovství GCHK na rány výsledková listina | Hrádek |
16.10. | 1 | Podzimní Foursome Pohoda Grand Prix výsledková listina | Hrádek |
3.12. | 1 | Mikuláš Golf Cup výsledková listina | Hrádek |
Reprezentace GCHK - dospělí | |||
28.5. | 2 | I. liga družstev mužů, 1. a 2. kolo výsledková listina - průběžné pořadí | Hluboká |
17.6. | 3 | Mistrovství ČR seniorských družstev kvalifikace - konečné pořadí | Šilheřovice |
23.7. | 2 | I. liga družstev mužů, 3. a 4. kolo výsledková listina - konečné pořadí | Hazlov |
23.7. | 2 | II. liga družstev žen VÝCHOD, 1. a 2. kolo výsledková listina - konečné pořadí | Sv. Hamry |
21.8. | 1 | I. liga družstev mužů, čtvrtfinále výsledková listina | Hrádek |
29.8. | 3 | Mezinárodní mistrovství ČR seniorů výsledková listina | Karlovy Vary |
15.10. | 2 | Pohár mistrů golfových klubů ČR výsledková listina | Konopiště |
Reprezentace GCHK - mládež | |||
18.6. | 2 | Pohár klubů družstev do 16 let - kvalifikace kvalifikace - průběžné pořadí | Austerlitz |
11.7. | 3 | Pohár klubů družstev do 16 let - finále výsledková listina - konečné pořadí | Beřovice |
26.7. | 3 | Mezinárodní mistrovství ČR juniorů a dorostu výsledková listina | Šilheřovice |
31.7. | 3 | Mistrovství ČR žáků výsledková listina | Mnich |
16.8. | 3 | Mistrovství ČR družstev do 18 let kvalifikace - konečné pořadí | Poděbrady |
19.8. | 3 | Mistrovství ČR družstev žáků do 14 let kvalifikace - konečné pořadí | Malevil |
1.10. | 2 | Masters dětí do 16 let výsledková listina | Nová Amerika |
Dětská Tour Severovýchod | |||
8.5. | 1 | Národní Tour Mládeže ČGF výsledková listina | Malevil |
21.5. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Ještěd |
11.6. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Harrachov |
3.7. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Mladé Buky |
10.7. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - průběžné pořadí | Sv. Hamry |
30.7. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - průběžné pořadí | Semily |
6.8. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - průběžné pořadí | Nová Amerika |
14.8. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - průběžné pořadí | Liberec |
27.8. | 1 | Pohár primátora města Hradce Králové výsledková listina - průběžné pořadí | Hrádek |
10.9. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - konečné pořadí | Myštěves |
Indoorové turnaje | |||
8.1. | 2 | Mistrovství ČR MID-Amatérů na simulátorech výsledková listina | Erpet, Čechie |
14.2. | 11 | Mistrovství GCHK na simulátorech výsledková listina | Indoor Fomei |
19.2. | 2 | Mistrovství ČR družstev na simulátorech kvalifikace - konečné pořadí | Erpet, Čechie |
19.3. | 1 | Mistrovství ČR seniorů na simulátorech výsledková listina | Indoor Liberec |
19.3. | 2 | Mistrovství ČR mládeže na simulátorech výsledková listina | Erpet, Čechie |
Pokud se vám nezobrazují dokumenty PDF, stáhněte si Acrobat Reader.
Přehledný seznam všech stránek na tomto serveru.
O nových článcích, výsledcích i fotogaleriích vás budeme rádi informovat e-mailem:
Co je to RSS?
(C) 2002-20015 Golf Club Hradec Králové z.s. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek je určen jen pro osobní využití.
Golf Club Hradec Králové z.s., Rybova 1908/31, 500 09 Hradec Králové | Webmaster: Kosina.eu
Telefon: 493 814 396 Fax: 493 814 394 Mobil: 724 010 418