Klubové turnaje | |||
28.4. | 1 | Golfové Čarodějnice výsledková listina | Hrádek |
26.5. | 1 | Old England Cup výsledková listina | Hrádek |
16.6. | 1 | Královéhradecký golfový turnaj výsledková listina | Hrádek |
17.6. | 1 | Zámecká Tour - 2. den konečné pořadí | Myštěves |
28.9. | 2 | Mistrovství GCHK ve hře na rány výsledková listina | Nová Amerika |
7.10. | 1 | Podzimní Texas Scramble Pohoda výsledková listina | Hrádek |
1.12. | 1 | Mikuláš Golf Cup výsledková listina | Indoor Fomei |
Reprezentace GCHK - dospělí | |||
8.6. | 3 | Extraliga družstev žen, 1.-3. kolo výsledková listina - průběžné pořadí | Čeladná |
9.6. | 2 | II. liga družstev mužů, 1. a 2. kolo výsledková listina - průběžné pořadí | Nová Amerika |
12.6. | 3 | Mistrovství ČR družstev seniorů výsledková listina | Austerlitz |
29.6. | 3 | Extraliga družstev žen, 4.-6. kolo výsledková listina - průběžné pořadí | Sokolov |
21.7. | 2 | II. liga družstev mužů, 3. a 4. kolo výsledková listina - konečné pořadí | Olomouc |
1.8. | 4 | Mezinárodní mistrovství ČR výsledková listina | Brno Kaskáda |
21.8. | 3 | Mezinárodní mistrovství ČR seniorů výsledková listina | Karlovy Vary |
Reprezentace GCHK - mládež | |||
3.7. | 1 | Mistrovství ČR družstev žáků, kvalif. výsledková listina - konečné pořadí | Mladé Buky |
3.7. | 1 | Mistrovství ČR družstev dorostenců, kvalif. výsledková listina - konečné pořadí | Mladé Buky |
3.7. | 1 | Mistrovství ČR družstev dorostenek, kvalif. výsledková listina - konečné pořadí | Mladé Buky |
6.7. | 3 | Mistrovství ČR žáků a kadetů výsledková listina | Sokolov |
11.7. | 1 | Mistrovství ČR družstev do 16 let, kvalif. výsledková listina - konečné pořadí | Ypsilon |
17.7. | 3 | Mezinárodní mistrovství ČR juniorů výsledková listina | Karlštejn |
7.8. | 3 | Mistrovství ČR družstev dorostenců, finále výsledková listina | Nová Amerika |
21.8. | 3 | Mistrovství ČR družstev do 16 let, finále výsledková listina | Zbraslav |
Dětská Tour Severovýchod | |||
29.4. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Myštěves |
13.5. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Mladé Buky |
19.5. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Nová Amerika |
3.6. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Malevil |
9.6. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Harrachov |
17.6. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Ypsilonka |
1.7. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Sv. Hamry |
21.7. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Semily |
28.7. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Svratka |
11.8. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Prosečné |
13.8. | 2 | Dětská Tour Severovýchod - ČGF major výsledková listina | Nová Amerika |
19.8. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Kunětická Hora |
25.8. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Hrádek |
2.9. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Liberec |
8.9. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina | Na Vrších |
15.9. | 1 | Dětská Tour Severovýchod výsledková listina - konečné pořadí | Pardubice |
Indoorové turnaje | |||
28.1. | 1 | Mistrovství ČR seniorů na simulátorech výsledková listina | Liberec |
11.2. | 1 | Mistrovství GCHK na simulátorech výsledková listina | Fomei |
18.2. | 2 | Mistrovství ČR družstev na simulátorech kvalifikace - konečné pořadí | Čechie |
18.3. | 1 | Mistrovství ČR mládeže na simulátorech výsledková listina | Mladá Boleslav |
v sezoně | Mistrovství klubu v jamkové hře výsledková listina | Fomei |
Pokud se vám nezobrazují dokumenty PDF, stáhněte si Acrobat Reader.
Přehledný seznam všech stránek na tomto serveru.
O nových článcích, výsledcích i fotogaleriích vás budeme rádi informovat e-mailem:
Co je to RSS?
(C) 2002-20015 Golf Club Hradec Králové z.s. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek je určen jen pro osobní využití.
Golf Club Hradec Králové z.s., Rybova 1908/31, 500 09 Hradec Králové | Webmaster: Kosina.eu
Telefon: 493 814 396 Fax: 493 814 394 Mobil: 724 010 418